ye-logo.v1.2

Ще один нардеп відмовився від депутатства у Хмельницькій облраді

Вибори 4026
Сергій Мандзій вирішив відмовитися від мандату депутата облради
Сергій Мандзій вирішив відмовитися від мандату депутата облради. Фото: з фейсбуку Сергія Мандзія

Його місце посяде наступний за списком кандидат.

На цьогорічних місцевих виборах до Хмельницької обласної ради від осередків своїх політичних сил балотувалася кілька чинних нардепів Верховної Ради. Серед них були Олександр Герега, Сергій Лабазюк і Сергій Мандзій. Перші відмовилися від мандатів депутатів облради ще 20 листопада. А ось Сергій Мандзій фактично чекав до останнього дня, щоб повідомити про своє рішення…

За інформацією видання «Незалежний громадський портал» з посиланням на голову Хмельницької обласної територіальної виборчої комісії Віталія Афадєєва, Сергій Мандзій, який був обраним до Хмельницької обласної ради від політичної партії «Слуга народу», відмовився від мандату. Відповідно його місце мав би зайняти наступний за списком кандидат Василь Гуменюк, який нині працює головою Ярмолинецької райдержадміністрації. Втім, він теж написав заяву про відмову від мандату.

Таким чином в обласній раді місце Сергія Мандзія посів інший кандидат, що балотувався від «Слуги народу». Ним став Нагорний Іван Михайлович.

За інформацією Центральної виборчої комісії Іван Нагорний народився 7 липня 1965 року у селі Кузьмин Красилівського району. Безпартійний. Нині працює директором Хмельницького базового медичного коледжу. Депутатом обласної ради Іван Нагорний вже обирався у 2010 році від політичної сили «Партія регіонів».

Нагадаємо, Сергій Мандзій був можливим претендентом на посаду голови Хмельницької облради. Чи проміняти Верховну Раду на обласну він визначав ще в останній день подачі необхідної заяви, тобто 3 грудня.

Додамо, що у Хмельницькій обласній раді місця нардепів, які відмовилися від мандату, Сергій Лабазюк та Олександра Гереги займуть їх колеги за списками Алла Матвіїв від «За майбутнє» та Василь Мороз від «За конкретні справи».

Перша сесія Хмельницької обласної ради восьмого скликання має відбутися 7 грудня. Тоді й має бути оголошено остаточний список місцевих депутатів, а також обрано голову ради.

Читайте також: Зеленський звільнив голову Новоушицької райдержадміністрації

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую