ye-logo.v1.2

Краса на кінчику нігтя

Здоров'я 3220
Фото: Євгеній Дорофєєв

Саме такими словами можна охарактеризувати незалежну атестацію майстрів манікюрного мистецтва та акредитацію нігтєвої студії, яка відбулася цими днями в учбовому центрі «Отрада»

Сьогодні індустрія краси знаходиться на межі двох площин – мистецтва та охорони здоров’я. Саме в безпосередньому контакті з цими двома основами можливий професіоналізм майстрів манікюру. Щоб ще раз підтвердити цю істину, наше місто вперше відвідали лідери напрямку «нігтєва естетика» суспільної організації «Комітет стандартів салонів краси» (КССК). У рамках робочого візиту вони ознайомилися з приватною освітою в сфері салонних послуг Хмельницького, відвідали учбовий центр «Отрада», в якому манікюр та педікюр викладає майстр вищого класу (відповідно ІІІ та ІІ рівні за стандартами КССК) та за сумісництвом власниця центру-нігтєвої студії Рада Мациєвич. Не зважаючи на значний досвід роботи (понад 8 років), наявність величезної бази постійних клієнтів та черги учнів, найзначущішою подією професійного розвитку пані Ради була зовнішня оцінка навичок незалежною атестаційною комісією КССК. «Кожна сучасна жінка повинна бути бездоганна до самих кінчиків нігтів! – каже Рада Мациєвіч. – Провідні фахівці салонного бізнесу переконані: не буває некрасивих нігтів, бувають недостатньо доглянуті, а ідеальні руки не мають віку».

Французький манікюр: швидко, якісно та з фантазією
Описати словами роботу випускників учбового центру «Отрада» практично неможливо. Новачки зуміли показати свій талант і довели, що вже сформувалися як досвідчені майстри. Всі дівчата готувалися до атестації заздалегідь, відточуючи свою майстерність для найкращого результату, як у технічному плані, так і в фантазійному – обираючи форму, колір, вигадуючи настрій роботи, створюючи неповторний образ. Адже це шедеври, які не зберігаються в музеї, світ може побачити їх тільки один раз – під час конкурсних робіт. Звісно ж, в технічній категорії головне – це чистота роботи і відповідність чітко зазначеним стандартам (всі учасники повинні були зробити французький манікюр на одній руці за 45 хвилин). Але всім дівчатам вдалося створити цікаві образи, навіть будучи поставленими в досить вузькі рамки конкурсних умов. Не дивлячись на хвилювання, викликане присутністю високих гостей, випускники показали гідний рівень теоретичних знань і практичних навичок в манікюрі та педикюрі.

Від нових стандартів навчання – до нових стандартів якості
Створення «Комітету стандартів салонів краси» ініційовано ведучими спеціалізованими школами та учбовими центрами України дляґ впровадження системи стандартів для спеціалізованих учбових центрів, шкіл, салонів краси за спеціальностями: перукарське мистецтво, нігтєва естетика, макіяж і косметологія. За два роки існування КССК атестацію пройшли майстри з Києва, Харкова, Донецька, Дніпропетровська, Чернівців, Львова, Одеси та Полтави. Всього сертифікат Комітету стандартів отримали понад 600 чоловік. Як запевнили нас лідери КССК, у Хмельницькому до цього часу таку відзнаку мали лише пані Рада та ще один майстр візажу.
«Основна ціль атестації – дати клієнтові чітку інформацію про кваліфікацію майстра, з яким він працює, і про рівень салону, – каже директор КССК Наталя Губар. – Адже цінова політика не є гарантом якості послуг. Іноді безграмотність наших споживачів просто жахає! Потрібно зажди пам’ятати, що клієнт має право вимагати від майстра підтвердження його кваліфікації. Ми повинні платити за якість і сервіс, а не за дизайн зали та яскраву рекламу. Інтерес нашої суспільної організації до викладання «біля робочого місця» майстрів нігтєвої естетики носить соціальний характер. Сьогодні актуальною залишається тема передачі «правильних» професійних навичок, заснованих на сучасних технологіях надання салонних послуг. Адже часто зустрічається «замкнуте коло»: не правильно навчили – не правильно працюю, як працюю – так і навчаю. Тому КССК активно співпрацює з регіональними представниками, які прагнуть розвивати свій регіон і підвищувати кваліфікацію майстрів».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую