ye-logo.v1.2
6 Грудня, 2020

Хмельницька дитяча лікарня отримала обладнання майже на чотири мільйони гривень

Здоров'я 4259
Усього на прилади потратили майже 4 мільйони гривень
Усього на прилади потратили майже 4 мільйони гривень. Фото: автора

Гроші на нові рентген-апарат і гастрофіброскоп виділили з міського бюджету, а УЗД-апарат купили за сприяння обласної ради.

Спільними зусиллями міської та обласної ради Хмельницька міська дитяча лікарня отримала дороговартісне медичне обладнання. Усього на прилади потратили майже 4 мільйони гривень. Медики кажуть, тепер лікування маленьких пацієнтів буде швидшим і ефективнішим.

“На цифровий рентген-апарат на два робочих місця з міського бюджету було виділено 800 тисяч гривень. Рентгенографічний комплекс оснащено пристосуваннями для позиціонування дітей під час діагностики. Знімки виходять якісні, променеве навантаження на маленьких пацієнтів зменшується. Гастрофіброскоп з відеосистемою придбали за 700 тисяч гривень. Це медичний апарат для діагностування і терапевтичних маніпуляцій у ділянці стравоходу, шлунка та проксимального відділу дванадцятипалої кишки у дітей і дорослих”, - розповів головний лікар дитячої лікарні Володимир Левицький.

На презентацію з'їхалось керівництво.

За його словами, УЗД-апарат вартістю 2 мільйони 200 тисяч гривень для дитячої лікарні придбали за сприяння обласної ради. Окрім того, цього року оновили і матеріально-технічну базу закладу: купили нові дитячі ліжка, замінили двері і вікна в палатах.

Працівники дитячої лікарні з новим обладнанням працюватимуть ефективніше.

“Лікарня розрахована на 340 ліжко-місць і два відділення реанімації, які нині заповнені. Заклад працює із щорічним навантаженням 102-104%. Тобто більше власних можливостей. Наше відділення реанімації новонароджених — єдине в області. Зараз тут вісім немовлят підключені до апаратів штучної вентиляції легенів. Якби не обладнання і спеціально навчений персонал, їх би не змогли врятувати”, - зазначив заступник головного лікаря Іван Гуцул.

Як він підкреслив, прилади, які придбали за кошти міського й обласного бюджетів, — це відчутна допомога для медиків і ще більше шансів стати здоровими для дітей не лише міста, а й області.

УЗД-апарат дозволяє обстежувати навіть наймолодших дітей.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую