ye-logo.v1.2

Непотріб «за борт» організму!

Здоров'я 4311

Несприятлива екологія, стреси та неякісні продукти харчування по краплині знищують наше здоров'я.

Значну частину проблем, які пов'язані із «забрудненням» крові токсинами, вирішить гірудотерапія. У цьому впевнений лікарфізіотерапевт кабінету гірудотерапії, грязелікування та квантової терапії Іван Горбатюк.
Гірудотерапія – лікування п'явками. Проте, виявляється, не всі ці безхребетні тварини лікувальні. Через те ж екологічне забруднення ті п'явки, які живуть у річках, навпаки – можуть нашкодити. Лікар пояснив, що річкові п'явки хворі самі, а для лікування використовуються спеціально вирощені на біофабриках. Вони стерильні й «одноразові».
«П'явка забирає саму причину наших захворювань – застійну кров, – пояснює Іван Олександрович. – Коли п'явка потрапляє на тіло пацієнта, вона знаходить біологічно активну точку, де дія буде найефективнішою. Хоча лікар може спрямовувати. Найчастіше «ставимо» п'явки на живіт, на місцяпроекції внутрішніх органів».
Нині найчастіше у своїй практиці пан Горбатюк застосовує гірудотерапію для лікування статевої системи як у жінок, так і у чоловіків. «Наш спосіб життя – це удар нижче пояса», – констатує пан Горбатюк.
– Чоловікам лікують простатити. Проте, гінекологія – лідер. При гінекологічних хворобах п'явки допомагають шикарно. Відразу відчувається покращення!», – запевняє фізіотерапевт.
Вже після процедури, коли п'явка відійшла, кров продовжує йти 56 годин, а то й довше, в залежності від густоти крові. Це відбувається завдяки гірудину, речовині, яку тварина впорскує в кров людини. Таким чином продовжується очищення організму. Зокрема, таку жіночу хворобу, як фіброміома – доброякісна пухлина, ця тваринка може буквально «висмоктати». При непрохідності труб яєчників, спайкових процесах та багатьох інших причинах неплідності жінок лікар пропонує застосувати саме гірудотерапію, в комплексі з гінекологічним масажем та грязьовими розсмоктуючими тампонами.
«Забруднення організму – пряма дорога до раку», – наголошує лікар.
Кількість процедур індивідуально призначають кожному пацієнту. Для профілактики, загального підвищення імунітету зазвичай достатньо 8
10 процедур по одній п'явці. При хронічних хворобах більше. Максимум за один раз можуть використовувати 10 п’явок.
Лікар Іван Горбатюк поділився з нами ще одним способом загального очищення організму.
«За 5 днів можна очистити весь організм. Перший етап: очищення кишківника, жовчного та жовчевивідних шляхів, – розповідає Іван Олександрович. – Для цього пацієнти п'ють спеціальні фіточаї. Певний час утримуються від їжі. Потім приймають лимонний сік з оливковою олією. Та ставлять грілку. Далі гірудотерапія та лазерна або квантова терапії. Масаж, фіточаї, позитивний настрій та біоакумулятор. Після цього курсу близько 70% навіть серйозних захворювань відступають. Півищується імунітет, і організм сам бореться з хворобами».
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую