ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

Непотріб «за борт» організму!

Юлія СТАХАЛЬСЬКА Здоров'я 3372

Несприятлива екологія, стреси та неякісні продукти харчування по краплині знищують наше здоров'я.

Значну частину проблем, які пов'язані із «забрудненням» крові токсинами, вирішить гірудотерапія. У цьому впевнений лікарфізіотерапевт кабінету гірудотерапії, грязелікування та квантової терапії Іван Горбатюк.
Гірудотерапія – лікування п'явками. Проте, виявляється, не всі ці безхребетні тварини лікувальні. Через те ж екологічне забруднення ті п'явки, які живуть у річках, навпаки – можуть нашкодити. Лікар пояснив, що річкові п'явки хворі самі, а для лікування використовуються спеціально вирощені на біофабриках. Вони стерильні й «одноразові».
«П'явка забирає саму причину наших захворювань – застійну кров, – пояснює Іван Олександрович. – Коли п'явка потрапляє на тіло пацієнта, вона знаходить біологічно активну точку, де дія буде найефективнішою. Хоча лікар може спрямовувати. Найчастіше «ставимо» п'явки на живіт, на місцяпроекції внутрішніх органів».
Нині найчастіше у своїй практиці пан Горбатюк застосовує гірудотерапію для лікування статевої системи як у жінок, так і у чоловіків. «Наш спосіб життя – це удар нижче пояса», – констатує пан Горбатюк.
– Чоловікам лікують простатити. Проте, гінекологія – лідер. При гінекологічних хворобах п'явки допомагають шикарно. Відразу відчувається покращення!», – запевняє фізіотерапевт.
Вже після процедури, коли п'явка відійшла, кров продовжує йти 56 годин, а то й довше, в залежності від густоти крові. Це відбувається завдяки гірудину, речовині, яку тварина впорскує в кров людини. Таким чином продовжується очищення організму. Зокрема, таку жіночу хворобу, як фіброміома – доброякісна пухлина, ця тваринка може буквально «висмоктати». При непрохідності труб яєчників, спайкових процесах та багатьох інших причинах неплідності жінок лікар пропонує застосувати саме гірудотерапію, в комплексі з гінекологічним масажем та грязьовими розсмоктуючими тампонами.
«Забруднення організму – пряма дорога до раку», – наголошує лікар.
Кількість процедур індивідуально призначають кожному пацієнту. Для профілактики, загального підвищення імунітету зазвичай достатньо 8
10 процедур по одній п'явці. При хронічних хворобах більше. Максимум за один раз можуть використовувати 10 п’явок.
Лікар Іван Горбатюк поділився з нами ще одним способом загального очищення організму.
«За 5 днів можна очистити весь організм. Перший етап: очищення кишківника, жовчного та жовчевивідних шляхів, – розповідає Іван Олександрович. – Для цього пацієнти п'ють спеціальні фіточаї. Певний час утримуються від їжі. Потім приймають лимонний сік з оливковою олією. Та ставлять грілку. Далі гірудотерапія та лазерна або квантова терапії. Масаж, фіточаї, позитивний настрій та біоакумулятор. Після цього курсу близько 70% навіть серйозних захворювань відступають. Півищується імунітет, і організм сам бореться з хворобами».
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую