ye-logo.v1.2

Для армійців і цивільних: у Хмельницькому військовому госпіталі відкрили сучасне ЛОР-відділення

Здоров'я 7372 1
Шпиталь тепер з новим відділенням
Шпиталь тепер з новим відділенням. Фото: автора

На ремонт і обладання витратили близько півмільйона гривень.

У Хмельницькому гарнізонному військовому шпиталі відкрили нове ЛОР-відділення із сучасним медичним обладнанням і устаткуванням. У відділенні розгорнули 18 ліжок, на ремонт і обладнання витратили близько півмільйона гривень.

«Ремонтом відділення займалися з початку 2016 року. Зробили його за кошти бюджету міста й області та волонтерські внески. Отоларингологічне відділення створили практично з нуля. В п’ятницю ми отримуємо медикаменти, перших пацієнтів приймемо вже з понеділка, 19 грудня. Залишилося встановити сучасну стойку для операцій найближчим часом», - зазначив начальник госпіталю Олександр Завроцький.

Олександр Завроцький каже, у відділенні незабаром робитимуть операції

Як розповідає директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України генерал-майор медичної служби Андрій Верба, ЛОР-відділення відкривають у кожному 200-ліжковому госпіталі. Лікування таких захворювань є дуже актуальним.

Розмістили тут 18 ліжок для пацієнтів

«Лише в Хмельницькому за 11 місяців цього року по напряму ЛОР-захворювання лікування пройшло більше 300 людей. Зробили більше 150 операцій. Таке відділення обслуговуватиме й інші військові підрозділи області», - пояснив Андрій Верба.

На все обладнання і ремонт витратили майже півмільйона гривень

Новий операційний стіл, каталку, спеціальні шафи придбали за кошти міського бюджету. За словами Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, допомога для госпіталю склала один мільйон 100 тисяч гривень. Наступного року в бюджеті міста також запланують кошти на придбання медобладнання для шпиталю.Підтримали відкриття відділення і депутати обласної ради, на останній сесії для госпіталю виділили 2 мільйони гривень.

15 грудня відділення урочисто відкрили

Відділення обслуговуватиме військовослужбовців військових частин Хмельницького і області. Лікуватимуть тут не лише військовослужбовців, а й цивільних. Це підтримуватиме професійний рівень лікарів. Також на базі відділення навчатимуть колег з інших військово-медичних округів, проводитимуть семінари.

Вже з понеділка відділення прийме пацієнтів

Приміщення збудоване у 1976 році, так виглядають два сусідні відділення

Коментарі:

МРТ КТ Хмельницький 18.05.2017 22:28

https://xn----ttbeqkc.xn--j1amh/ Медичний центр МРТ КТ Ультрадіагностика 0671200165 або 654065

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую