ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У хмельницьких поліклініках вимагають ксерокопії документів?

Здоров'я 3884
У медзакладах Хмельницького можуть у пацієнтів просити ксерокопії документів
У медзакладах Хмельницького можуть у пацієнтів просити ксерокопії документів. Фото: wikimapia.org

В управлінні охорони здоров’я пояснили, чому так відбувається.

«Багато моїх сусідів уже ходили підписувати декларацію у поліклініку №4 і вони змушені нести із собою ксерокопію паспорта, ідентифікаційного коду та ще й це все у файлі. Наскільки це законно? - написала читачка сайту «Є» у коментарях під новиною «У Хмельницькому почали підписувати декларації з лікарями». - Оскільки я розумію сама процедура відбувається у реєстратурі і працівник, який за це відповідає, має відразу заносити дані пацієнтів, а не збирати ксерокопії».

Щоб з’ясувати, чому так відбувається, журналіст сайту «Є» звернувся за коментарем до начальника управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Бориса Ткача. «Збирати ксерокопії не повинні, - каже Борис Васильович. – Але… є наказ Міністерства охорони здоров’я, в якому прописаний порядок підписання декларацій. І там написано, що до тої декларації, яка залишається у медичному закладі, мають додаватися ксерокопії документів пацієнта. Можливо, з часом скасують цю норму, важко сказати».

До речі, за нашими даними, не в усіх медзакладах у пацієнтів, які заключають декларації з лікарями, просять ксерокопії документів. Борис Ткач каже, що йому і про це відомо. «Може, потім проситимуть, або будуть ще й покарані за таке. Зараз важко сказати. Але в наказі МОЗу така процедура прописана і її повинні дотримуватися», - зауважив керівник міського управління охорони здоров’я.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Робота для вас

  Так  Ні, дякую