ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

На Хмельниччині виявили «рекордсмена» у світі на тривалість життя

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 1936
Компанія по вибору лікаря та підписання декларацій у розпалі
Компанія по вибору лікаря та підписання декларацій у розпалі. Фото: з архіву

Перші ляпи при підписанні декларацій з лікарями обговорюють у Мінохорони здоров’я.

«Що, де, коли?» - саме так можна назвати компанію з підписання декларацій з лікарями. Пацієнти мають купу претензій і запитань, а лікарі ще більше.

Під час брифінгу, заступник міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк зазначив, що багатьох мешканців непокоїть те, що під час укладення декларації з лікарем в мед закладі доводиться залишати копії паспорта та індентифікаціного коду. Проте, заступник міністра роз’яснив, що такий крок є необхідним та передбаченим законом, адже неточності у внесені даних вже періодично фіксуються. Особливо тут відзначилась Хмельниччина.

«До речі, у Хмельницькій області був випадок укладення заяви з особою, яка вказала, що народилася в 1871 році. Напевно, він не перевірив паспорт: малоймовірно, що цей громадянин є рекордсменом у світі на тривалість життя», - зазначив Ковтонюк.

На Хмельниччині, за десять днів підписання декларацій, свого лікаря обрали вже понад шість тисяч мешканців області.

«На початку компанії проблем з підписанням декларацій вистачало. То система підвисала, то принтер не працював, то медперсонал був не готовий до такого темпу роботи. Проте ніяких ляпів та курйозів я не виявляв. Про 147-річного пацієнта вперше чую», - каже начальник управління охорони здоров’я Борис Ткач.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую