ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У дворічної кам’янчанки відмовили ноги через домашню сметану?

Здоров'я 6851
До Хмельницької інфекційної лікарні дитину привезли у важкому стані
До Хмельницької інфекційної лікарні дитину привезли у важкому стані. Фото: з архіву

Дитина «підчепила» гостру кишкову інфекцію.

Почалося все зі сметани, яка на думку мами, стала причиною гострої кишкової інфекції у її дворічної донечки.

«Мама лікувала вдома дитину самотужки, але стан хворої погіршувався, підвищилась температура тіла, з’явились болі в животі. За три дні батьки з дитиною звернулись в інфекційне відділення міської лікарні та були госпіталізовані з діагнозом ГКІ у стані середньої важкості. Мама пов’язувала захворювання із вживанням домашньої сметани, привезеної від бабусі із села Кудренці Кам’янець-Подільського району», - повідомили в обласному лабораторному центрі МОЗ.

Також додали, що перебуваючи у інфекційному стаціонарі, у дитини з’явилась слабкість в нижніх кінцівках, а вже наступного дня дівчинка майже не ставала на ноги. Лікуючий лікар запідозрив у дитини гострий в’ялий параліч обох нижніх кінцівок. Після проведення певних досліджень та консультацій дитину перевели в Хмельницьку інфекційну лікарню.

«Дитину до нас привезли у досить важкому стані. Ми провели усі необхідні дослідження. На щастя, поліомієліту, який підозрювали у дитини не виявили. У неї гостра кишкова інфекція, яка спричинила сильну інтоксикацію. Чи спровокувала це сметана, важко говорити. Головне, що дитина йде на поправку. Сьогодні її вже значно краще. Дівчинка вже пробує ходити», - розповіла головний лікар Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Піддубна.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую