ye-logo.v1.2

Понад 5 тисяч дітей на Хмельниччині захворіли на ГРВІ

Здоров'я 1895
Найчастіше пацієнтами медиків стають немовлята та діти до 4 років
Найчастіше пацієнтами медиків стають немовлята та діти до 4 років. Фото: styler.rbc.ua

В області продовжує зростати кількість хворих на гострі респіраторні інфекції.

За минулий тиждень на Хмельниччині захворіло 6689 осіб, що на 2,4 відсотка більше, ніж за попередній тиждень. Про це повідомляє лікар-епідеміолог Лабораторного центру МОЗ області Лариса Калінер.

«Минулого тижня до оголошення епідемії нам не вистачало близько шести відсотків. Цього тижня ситуація погіршилася – до епідпорогу залишилося 3,2 відсотки. Найбільше серед захворілих – дітей, що становить 76 відсотків від загальної кількості хворих (понад 5 тисяч). Найчастіше пацієнтами медиків стають немовлята та діти до 4 років. До лікарень минулого тижня госпіталізовано 224 особи, з них – 162 дітей», - розповідає медик.

Збільшення кількості хворих підтверджують і у Хмельницькій інфекційній лікарні. Головний лікар медзакладу Оксана Піддубна повідомила, що сьогодні в лікарні перебуває 160 хворих.

«Минулого тижня інфекційна лікарня була переповнена – на 150 ліжкомість, у нас перебувало 186 хворих. До кінця тижня понад 20 осіб було виписано. За вихідні до нас знову потрапило декілька хворих з діагнозом ГРВІ. Випадків захворювання на грип, на щастя, ще не зафіксовано. Епідемії ще немає, що дуже тішить», - каже Оксана Піддібуна.

Лікар розповіла, що симптоми грипу відрізняються від застуди. «Симптоми грипу розвиваються різко, майже миттєво, з температурою до 40 градусів, болем в очах, ломотою у м’язах або ознобом. У такому випадку потрібно одразу звернутися до лікаря і не займатися самолікуванням» - радить медик.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую