ye-logo.v1.2
18 Серпня, 2019

«Ювелірні» операції: у ЛОР-відділення міської лікарні придбали нове обладнання

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 3690
Завідувач ЛОР-відділення Дмитро Василенко демонструє нове обладнання
Завідувач ЛОР-відділення Дмитро Василенко демонструє нове обладнання. Фото: автора

Медики зізнаються, що завдяки новому устаткуванню вони зможуть робити малоінвазивні оперативні втручання.

На зміну старому обладнанню з’явилося нове устаткування, а на додачу ще й дві нові операційні. Такі подарунки «під ялинку» отримало ЛОР-відділення Хмельницької міської лікарні від міської ради.

«На обладнання витратили 400 тисяч гривень. Окрім цього, на ремонті роботи в міській лікарні у минулому році пішло 4 мільйони гривень. Завдяки цим коштам у ЛОР-відділенні з’являться дві нові сучасні операційні. Ремонтні роботи на фініші, і вже у них незабаром тут лікуватимуть хмельничан», - розповів міський голова Олександр Симчишин.

Завідувач відділення Дмитро Василенко зізнається, що такого обладнання у них ще не було, і завдяки йому хірурги зможуть виконувати не лише малоінвазивні операції, а й пластику носа.

Ремонт в операційних на фінішній прямій. Незабаром тут оперуватимуть хмельничан, які мають лор-захворювання.

«У нас з’явився мікробор, різноманітні насадки, відсмоктувачі та ендоскопічний освітлювач. Старе зубило, яким до цього робили операції, можна здавати в музей, - жартома каже Дмитро Василенко. - Завдяки цьому інструменту ми зможемо різати та свердлити кістки, видаляти новоутворення та доброякісні розростання у носі і лікувати поліпозний риносинусит».

Нагадаємо, у хірургічному відділенні Хмельницької міської лікарні теж з’явилося нове обладнанням – дуоденоскоп, який значно полегшує лікувати хворих з жовчо-кам’яною хворобою та ендоскопічна стійка, за допомогою якої пацієнтам оперуватимуть органи черевної порожнини.

Читайте також:  незабаром у Хмельницькому з’явиться відділення для гемодіалізу

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую