ye-logo.v1.2
16 Вересня, 2019

Вакцина від кору: чи роблять щеплення дорослим хмельничанам та скільки це коштує

Юна МІТРАШКО Здоров'я 3258
Враховуючи епідситуацію лікарі радять містянам зробити щеплення
Враховуючи епідситуацію лікарі радять містянам зробити щеплення. Фото: ілюстрація zaxid.net

Дітей вакцинують згідно з календарем щеплень.

Кір у Хмельницькому не відступає. До інфекційної лікарні продовжують надходити хворі, яким лікарі ставлять саме такий діагноз. Якщо дітей, згідно з календарем щеплень, від кору вакцинують безкоштовно, то що робити дорослим, які з огляду на ситуацію, мають бажання зробити щеплення?

«Враховуючи таку епідеміологічну ситуацію ми радимо містянам проконсультуватися зі своїми сімейними лікарями та зробити щеплення. Оскільки для дорослих календаря щеплень немає, вони мають отримувати вакцинацію проти кору в залежності від епідеміологічної ситуації. Якщо людина перехворіла на кір, то вакцинація не потрібна. Якщо ж ні - тоді варто зробити щеплення», - каже Борис Ткач, начальник управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Борис Ткач.

За словами очільника, у всіх медичних закладах міста є достатня кількість вакцини від кору. Але…

«Нову партію (1800 вакцин «Пріорікс» виробництва Бельгії) отримали десять днів тому. На сьогодні вже майже 1000 використали. Незабаром очікуємо наступну партію. Ця вакцина використовується для щеплень як дітей, так і дорослих. Дорослих вакцинуємо безкоштовно, але не всіх, а тільки тих, хто належить до групи ризику: вчителів, вихователів, медичних працівників, поліцейських та військовослужбовців…», - пояснив Борис Ткач.

Решті хмельничан, які мають бажання отримати щеплення, сімейні лікарі радять звернутися за вакциною до аптек.

Зателефонувавши у декілька аптечних закладів міста, у жодному з них ми не знайшли вакцини від кору в наявності. Лише в одній аптеці очікують на поставку та радять записатися в чергу. Ціна вакцини - від 350 гривень.

 

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую