ye-logo.v1.2
18 Серпня, 2019

У Хмельницькому кількість хворих дітей на ротавірусну інфекцію зростає

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 3417
Люди різного віку страждають від ротавірусу, але в основному це стосується дітей віком до 6 років
Люди різного віку страждають від ротавірусу, але в основному це стосується дітей віком до 6 років. Фото: images.wisegeek.com

Кишкове відділення інфекційної лікарні переповнене.

Зазвичай збільшення кількості випадків на ротавірусну інфекцію спостерігається влітку, під час спеки. Однак, за словами головного лікаря Хмельницької інфекційної лікарні Оксани Піддубної, ця хвороба стала вражати хмельничан і взимку.

«Наразі кишкове відділення нашої лікарні переповнене. На 40 ліжкомість, госпіталізовано 47 пацієнтів. Здебільшого це діти шкільного та дошкільного віку. Віднедавна, ротавірусна інфекція втратила свою сезонність і стала вражати людей навіть у не притаманний для цього час», - розповіла Оксана Вікторівна.

Медик каже, що для ротавірусної інфекції характерний гострий початок — різке підвищення температури, нудота, іноді біль в животі, часте блювання, сильний пронос.

«Крім того, у більшості хворих з’являється нежить, почервоніння в горлі, біль при ковтанні. Причому захворювання небезпечне не стільки своїми симптомами, скільки ризиком зневоднення, який завжди виникає в разі зараження шлунково-кишкового тракту. Саме тому так важливо вчасно звернутися до лікаря, який і підкаже як лікувати ротавірусну інфекцію у дитини», - розповідає Оксана Вікторівна.

До речі, з 28 січня по 3 лютого 2019 року в лікувально-профілактичні заклади нашої області з підозрою на інфекційну патологію звернувся 501 подолянин (на попередньому тижні – 405). Питома вага дітей від загальної кількості захворілих становить 52,5% ( на попередньому тижні – 45%). Такі дані оприлюднив ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую