ye-logo.v1.2

Хвилі перемагають солі!

Здоров'я 7483

У Хмельницькому для боротьби із захворюваннями опорно-рухового апарату віднедавна використовують метод ударно-хвильової терапії

Від постійної напруги одних і тих самих м'язів утворюються вузли, які не дають м'язовій тканині нормально розтягатися та стискатися під час руху. А як «хрустять» суглоби... Спочатку це викликає дискомфорт, а далі – біль. Добре знайоме відчуття перукарям, у яких руки практично весь робочий день у одному положенні чи бухгалтерам, операторам ПК, які цілісінький день сидять, схилившись над паперами чи клавіатурою. А як добре знають про такі проблеми спорт­смени...
«За допомогою ударно-хвильової терапії гострий больовий синдром знімається за одну процедуру, – розповідає терапевт, головний лікар медичного центру «Діагностикум» Оксана Воронцова. – Наприклад, спортсмени можуть лікувати травми 3-4 тижні, а за допомогою сеансів ударно-хвильової терапії з ними можна впоратися за кілька днів».
Практично лікування відбувається за допомогою періодичної акустичної хвилі від 1 до 15 герц, яку людське вухо не сприймає. Здорові тканини нічого «не відчувають». Про це ми можемо говорити з абсолютною впевненістю – перевірили на собі. А ось проблемне місце відразу відчує дію цієї хвилі. Як пояснила лікар, на межі здорової та фіброзної тканини відбувається такий собі мінівибух, який руйнує кальцифікат (рубець). Після процедури організм наче розносить непотрібні частки та виводить їх – фактично вони розсмоктуються.
Хвиля має досить широкий радіус дії, тому рубчик обов'язково потрапить у нього. Завдяки такій терапії не лише знімається біль, але й стимулює заживлення дегеративно-дистро­фічних захворювань, покращує кровообіг, ліквідовує відклади так званих солей у суглобах, відновлює рухомість ураженої ділянки опорно-рухового апарату, долає запальний процес, допомагає зростанню незрослих переломів, бореться із ентезопатією – захворюванням місць кріплення сухожилля та зв'язок до кісток.
«Процедури ми проводимо раз в тиждень, – пояснює пані Воронцова. – Зазвичай курс лікування – 5 процедур. Проте, у кожному конкретному випадку свої нюанси. Якщо травма менш серйозна чи не задавнена, можливо вдасться впоратися із нею буквально за 3 процедури. А, якщо це захворювання десятилітньої давності, може знадобитися процедур 7. Середня ціна однієї процедури 130-150 гривень. Але, знову ж таки, все залежить від обсягу роботи. До кожного пацієнта індивідуальний підхід».
Метод ударно-хвильової терапії не викликає ускладнень, що дає йому велику перевагу перед іншими способами лікування та операціями. Й перелік протипоказань порівняно невеликий – це онкологічні захворювання у тому місці, яке лікуватимуть, порушення згортання крові, вагітність та пристрій для контролю ритму серця, який встановлюють після операцій.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую