ye-logo.v1.2

СПА вдома

Здоров'я 3330

Якщо піти у салон немає можливості, можна влаштувати вдома день релаксації

Оберіть для цього будь-який день, коли можете залишитися наодинці з собою. Для створення підходящої атмосфери використайте ароматичні лампи (в аромалампу потрібно налити трохи води і капнути п’ять крапель ефірної олії). Для релаксації найкраще обрати такі олії: лаванда, апельсин, мандарин, герань, ладан. Увімкніть спокійну музику, котра викликає у вас позитивні емоції.
СПА-процедурою, яка доступна у домашніх умовах і з якої варто розпочати СПА-день, є різноманітні обгортування. Найпопулярніші – антицелюлітні. Набір для обгортувань можна купити у спеціалізованому магазині. Для обгортування, крім набору, потрібно: зручне затишне місце, тепла шерстяна ковдра, ємність для розмочування водоростей. Процедура займе півтори-дві години. Перед обгортуванням корисно зробити пілінг. Потім – нанести товстим шаром на проблемні зони (стегна, талія, ноги) приготовану суміш, обмотати ці місця харчовою плівкою та замотати ковдрою. Після змивання суміші корисно прийняти ванну, яка розслабляє. У ванну можна додати морську сіль, ефірну олію чи трав’яний відвар.
Після ванни можна на шкіру нанести тонізуючий засіб. Для цього використовуються різні косметичні засоби для зволоження та живлення шкіри з вмістом водоростей, ефірних олій, лікувальної грязі. Нанесення косметичних засобів добре поєднувати  з самомасажем. Для цього можна використати спеціальну олію для масажу. Масажуйте стегна, живіт, спину, а також стопи ніг. Для ніг, до речі, можна зробити окрему спеціальну ванночку з кількома краплями ефірної олії. Після ванночки потрібно нанести на ноги спеціальний гель чи крем та вдягнути теплі шкарпетки.
Хорошим завершенням будь-якої СПА-процедури буде свіжий сік чи зелений чай.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую