ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницька дитяча стоматологічна поліклініка переїхала

Здоров'я 18134
У дитячій поліклініці відкрито стоматологічне відділення
У дитячій поліклініці відкрито стоматологічне відділення. Фото: Володимира Гординського

У старому приміщені відкриють сімейну амбулаторію.

Стоматологічні послуги дітям у Хмельницькому відтепер надаватимуть не на вулиці Подільській, 171/1, а у дитячій міській поліклініці за адресою Степана Разіна, 1. Там, на другому поверсі, відкрили дитяче стоматологічне відділення.

«Зробили це для того, щоб хмельничани могли отримувати медичну допомогу спеціалістів в одному закладі. А ще, у старому приміщені планують відкрити амбулаторію», - розповіла завідувач відділення стоматології Хмельницької міської дитячої поліклініки Людмила Харченко.

Лікар каже, що прийом хворих наразі проводиться і у старому приміщені, на вулиці Подільська, і в поліклініці.

«Ми тільки розпочали переїзд. Повністю прийом пацієнтів буде налагоджений вже з наступного тижня у міській дитячі поліклініці. Записатися на прийом до спеціаліста можна буде в реєстратурі, отримавши талон на відповідний час прийому (телефон для довідок 67-16-65). Або через інтернет на сайті medics.com.ua. Однак електронна черга поки не працює. Найближчим часом ми плануємо її запустити, аби хмельничани могли заздалегідь спланувати собі прийом до лікаря», - каже Людмила Володимирівна.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую