ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Медики назвали причину отруєння людей у Дунаєвецькому районі

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 4969
Результати лабораторних досліджень підтвердили у госпіталізованих сальмонельоз
Результати лабораторних досліджень підтвердили у госпіталізованих сальмонельоз. Фото: dpss-ks.gov.ua

На лікарняних ліжках опинилися дев’ятеро осіб.

Сальмонельоз – такий діагноз поставили медики дев’ятьом хворим, які 1 червня у селі Залісці Дунаєвецького району відвідували заклад громадського харчування, де святкували проводи в армію.

«Результати лабораторних досліджень підтвердили у госпіталізованих сальмонельоз. Причиною зараження могло бути м'ясо копчене, у якому лабораторія знайшла мікроорганізми з роду «сальмонела». Окрім цього, було встановлено, що троє працівників кухні є носіями цієї небезпечної інфекції. Було відібрано 30 змивів і в 5 з них теж були виділені мікроорганізми з роду «сальмонела», - розповіла лікар-епідеміолог Державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Лариса Венгер.

У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Хмельницькій області повідомили, що заклад громадського харчування, у якому отруїлися люди, наразі не працює.

«Наші фахівці з’ясовують причини та умови, що могли призвести до виникнення та поширення інфекційного захворювання у магазині-кафе. Окрім цього, за фактом виникнення спалаху направлено матеріали в правоохоронні органи», - повідомив начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головному управлінні Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Ігор Баланюк.

Нагадаємо, нещодавно у селі на Городоччині сталося масове отруєння людей. Результати аналізу води в криницях на подвір’ях тих домогосподарст, звідки поступали хворі, показали в півтора рази перевищений вміст нітратів.

Читайте також: За вихідні понад три десятки хмельничан стали жертвами кліщів

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую