ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому обрали керівника міських поліклінік

Здоров'я 7604
Наприкінці минулого року депутати Хмельницької міської ради проголосували за реорганізацію п\'яти медичних закладів
Наприкінці минулого року депутати Хмельницької міської ради проголосували за реорганізацію п'яти медичних закладів . Фото: ілюстративне з архіву редакції

Яким майном володіє новобрана голова установи, яка об’єднує хмельницькі поліклініки.

Сьогодні, 20 червня, конкурсна комісія при міському управлінні охорони здоров’я обрала керівника нещодавно створеного комунального підприємства — Хмельницького міського лікувально-діагностичного центру. Він об’єднав в одну структуру п’ять медичних закладів обласного центру.

Наприкінці минулого року депутати Хмельницької міської ради проголосували за реорганізацію п’яти медичних закладів — поліклінік №1, №2, №3, №4 та міського лікувально-діагностичного центру, що у мікрорайоні Гречани. Усіх об’єднали в єдине комунальне підприємство «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр».

Начальник управління охорони здоров’я Борис Ткач пояснив, що таке рішення було прийняте, щоб вберегти мережу цих закладів від можливого банкрутства після завершення медичної реформи. Адже відповідно до неї передбачалося, що з 2020 року національна служба здоров’я припинить дотувати медзаклади і буде перераховувати кошти лише за надані пацієнтам послуги.

Конкурсна комісія розглянула трьох претендентів стати керівником новоствореної медичної установи. Серед них лікар-уролог поліклініки №4 Олександр Янцаловський, заступниця головного лікаря з медичних питань Амбулаторії загальної практики сімейної медицини №6 Марія Атаманчук та заступниця голови управління охорони здоров’я Людмила Слободяник.

Усі кандидати презентували майже подібні стратегії розвитку об’єднаних медзакладів. Зокрема, вони пропонують збільшити кількість послуг, які вони можуть надавати пацієнтам. Це допоможе їм конкурувати з приватними лікарнями. Зокрема, є ідеї розвивати хірургію «одного дня», створити комунальний лабораторний центр…

У результаті голосування шестеро членів конкурсної комісії проголосували за Людмилу Слободяник.

 Людмила Слободяник у червоному з правого боку. Фото: facebook.com/hesalvg

«Для мене було несподіванкою, коли побачив як Людмила Слободяник подає документи на конкурс. Шкода втрачати такого заступника, але переконаний вона стане добрим керівником міського лікувально-діагностичного центру», — зазначив Борис Ткач, голосуючи за її кандидатуру.

За словами Людмили Слободяник, вона найперше займеться розробкою посадових обов’язків лікарів, складанням нових колективних трудових договорів та розробкою документації для отримання необхідних для роботи центру ліцензій.

«Головне завдання керівника — максимально зберегти колектив реорганізованих поліклінік та збільшити доходи медичних закладів», — зазначила вона.

Контракт з Людмилою Слободяник мають підписати впродовж місяця.

Які доходи та статки задекларувала Людмила Слободяник?

Сайт «Є» вже поцікавився декларацією новообраної керівниці Хмельницького міського лікувально-діагностичного центру. Людмила Слободяник подала щорічну декларацію 25 лютого цього року. Проте її декларації кандидата на посаду керівника на сайті НАЗК поки що немає.

Отож розпочнемо з нерухомості. У Грузевиці Хмельницького району Людмила Анатоліївна володіє двома земельними ділянками. Площа кожної складає по тисячу квадратних метрів. Також вона має у власності 25 відсотків квартири в обласному центрі на 47,7 «квадрати», а її чоловік — гараж.

Її чоловік Анатолій Слободяник має власний автомобіль «Hyundai Accent» 2006 року випуску. Його вартість на дату набуття (2014 рік) складає 70 тисяч гривень. Натомість Людмила Слободяник володіє чотирма цінними паперами «Хмельницькгазу».

Загальні її доходи за минулий рік складають 225 тисяч гривень. Зокрема, за основним місцем роботи в управлінні охорони здоров’я їй нарахували 208 тисяч гривень зарплатні, а за сумісництвом у поліклініці №3 — 17 тисяч гривень.

Її чоловік працює невропатологом у поліклініці №1. Там у 2018-у йому нарахували 115 тисяч гривень зарплатні, а також 20 тисяч гривень за сумісництвом у Хмельницькій міській організації профспілкових працівників охорони здоров’я.

Жодних інших доходів чи серйозних грошових заощаджень Людмила Слободяник офіційно немає.

Читайте також: Медреформа на паузі: запуск нових програм відтермінували

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую