ye-logo.v1.2

Як Хмельницька міська рада реорганізовує поліклініки (запис ефіру)

Суспільство 3022

Сьогодні відбудеться позачергове зібрання депутатів.

Чотири міські поліклініки та міський лікувально-діагностичний центр, який знаходиться у вузловій лікарні в мікрорайоні Гречани, можуть об’єднати. В такий спосіб створять комунальне підприємство «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр». Утім, станеться це чи ні – стане відомо сьогодні під час позачергової сесії Хмельницької міської ради.

Саме депутати міськради мають вирішити чи припиняти діяльність поліклінік в результаті реорганізації шляхом злиття, чи ні. І, згідно порядку денного, який оприлюднений на сайті Хмельницької міськради, це питання розглядатимуть десятим. Всього ж на розгляд обранцям запропонують 19 проектів рішень.

Нагадаємо, за словами начальника управління охорони здоров’я міської ради Бориса Ткача, об’єднання поліклінік може дати можливість зберегти мережу закладів, зекономити кошти, а також покладе кінець територіальній прив’язці до фахівців за місцем обслуговування пацієнтів. Утім, закритися можуть поліклініка № 3 та міський лікувально-діагностичний центр. Детальніше про таку реорагнізацію у матеріалі: «Що зміниться, якщо хмельницькі поліклініки об'єднають в одне комунальне підприємство?».

Ну, а за тим, як проходитиме позачергове сесія Хмельницької міської ради, можна спостерігати на сайті «Є» в прямому ефірі. Початок трансляції 27 грудня о 12.00.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую