ye-logo.v1.2
18 Січня, 2020

У Кам’янці-Подільському помер лікар з 45-річним стажем

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 8944
Минулого року Іван Чорнобай відзначив своє 75-річчя
Минулого року Іван Чорнобай відзначив своє 75-річчя. Фото: з Фейсбук-сторінки Медицина Кам'янця

Івану Чорнобаю було 75 років.

Сьогодні, 23 липня, медична спільнота, чисельні жителі Кам’янця-Подільського попрощались із відомим не тільки у місті, а й у багатьох областях України лікарем-фізіотерапевтом Іваном Карловичем Чорнобаєм.

1 листопада минулого року він відзначив своє 75-річчя. Найкращим життєвим здобутком медика є його унікальна методика лікування та реабілітації, яка дала зцілення тисячам пацієнтів.

У своєму дописі на сторінці у Фейсбук колектив Кам'янець-Подільської міської поліклініки №1 написав: «На святкуванні минулорічного ювілею на традиційне запитання «Чи ви щасливі?» Іван Карлович відповів ствердно: «Коли бачиш, що допоміг людині, що у неї налагодилось здоров'я – відчуваєш піднесення і неймовірне задоволення. Мабуть це і є щастя, скільки зможу – не позбавлятиму себе такого задоволення». Так і сталось – практично до останніх днів життя він лікував пацієнтів, ніс їм надію та віру на краще».

Медики Кам’янеччини сумують з приводу втрати талановитого і досвідченого фахівця, висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким Івана Карловича Чорнобая.

Довідка:

Іван Чорнобай народився 1 листопада 1943 року в селі Смотрич Дунаєвецького району в родині колгоспників. 1960-го закінчив місцеву 10-річку. Наступні 3 роки працював електрослюсарем Смотрицької сільгосптехніки. Далі – служба в Збройних силах. Повернувшись додому, 1967 року Іван Карлович вступив до Чернівецького медінституту, паралельно працював техніком з ремонту медичної апаратури в інституті. Інтернатуру з хірургії проходив у Кам’янець-Подільській міській лікарні. З 1974 по 1982 роки медик працював хірургом хірургічного відділення міської лікарні. У липні 1982-го Іван Чорнобай очолив міську бальнеологічну лікарню (водолікарню). 1992-го її було реорганізовано в Центр здоров’я, а 2005-го – у фізіотерапевтичне відділення міської поліклініки.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую