ye-logo.v1.2

У Хмельницькому запрацювала нова амбулаторія

Здоров'я 3531
На створення нової амбулаторії з міської скарбниці було виділено 400 тисяч гривень
На створення нової амбулаторії з міської скарбниці було виділено 400 тисяч гривень. Фото: khm.gov.ua

Найближчим часом у місті планують відкрити ще два подібні медзаклади.

Нещодавно в обласному центрі на вулиці Подільській, 171/1 запрацювала нова амбулаторія сімейної медицини №12. Їй виділили і відремонтували приміщення колишньої дитячої стоматології, яку перенесли у міську дитячу поліклініку.

За інформацією пресслужби Хмельницької міської ради, ця амбулаторія сімейної медицини була утворена ще раніше, проте немала постійного приміщення. Донедавна вона була тимчасово розміщена на базі поліклініки №1.
В амбулаторії на вулиці Подільській, 171/1 нині працює шість лікарів — четверо сімейних загальної практики і двоє педіатрів.

Як повідомив начальник міського управління охорони здоров’я Бориса Ткач, найближчим часом у Хмельницькому запрацює ще дві нові амбулаторії. Одна з’явиться у в центральній частині міста, інша — у районі вулиці Трудової.

Головний лікар міського центру первинної медико-санітарної допомоги №2 Людмила Головко розповіла телеканалу «UA: ПОДІЛЛЯ», що на облаштування амбулаторії №12 з міського бюджету було виділено майже 400 тисяч гривень. За ці кошти було проведено ремонт приміщення та закуплено нове медичне обладнання.

Нагадаємо, що наприкінці минулого місяця сільські амбулаторії Хмельницької області отримали 13 нових автомобілів. Їх загальна вартість складає 7 мільйонів 468,5 тисяч гривень.

Читайте також: Безкоштовна магнітно-резонансна томографія у Хмельницькому: що змінилося

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую