ye-logo.v1.2

На Хмельниччині відкрили першу новозбудовану сімейну амбулаторію

Здоров'я 3639
Амбулаторія стала однією із 27, які розпочали споруджувати в області торік
Амбулаторія стала однією із 27, які розпочали споруджувати в області торік. Фото: adm-km.gov.ua

Загальна вартість закладу - 8,7 мільйона гривень.

На Хмельниччині відкрили першу в області амбулаторію загальної практики сімейної медицини, збудовану в рамках реалізації державної програми «Доступна медицина». Заклад почав діяти у Пільному Олексинці, що на Городоччині.

Як зазначає пресслужба Хмельницької облдержадміністрації, будівництво цього об’єкту розпочалося трохи менше року тому. Амбулаторія стала однією із 27, які розпочали споруджувати в області з метою покращення якості надання медичних послуг сільському населенню. Реалізували цей проект за кошти державного бюджету за співфінансування місцевих бюджетів. Загальна вартість його склала 8,7 мільйона гривень.

«Заклад укомплектовано необхідним обладнанням. Тут також забезпечено доступ до високошвидкісного інтернету для надання телемедичних послуг. У наявності є меблі, медична апаратура, комп’ютерна техніка необхідна для роботи сімейного лікаря. Є в наявності також автомобіль, на якому сімейний лікар зможе здійснювати виїзди в інші населені пункти, мешканців яких обслуговуватиме Пільноолексинецька амбулаторія. Окрім того, тут передбачене окреме житло для сімейного лікаря», - зазначають в ОДА.

Додають, що ці 27 нових амбулаторій споруджувалися там, де їх не було взагалі, або там, де приміщення існуючих не відповідали вимогам. Ще для існуючих амбулаторій передбачено дооснащення новим обладнанням, комп’ютерною технікою та транспортом.

Нагадаємо, під час анонсованого будівництва амбулаторій у 2018-му році на реалізацію цього задуму планували витратити 164 мільйони 860 тисяч 132 гривні субвенцій з державного бюджету.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую