ye-logo.v1.2
10 Квітня, 2020

В обласному перинатальному центрі з’явився сучасний УЗД-апарат

Здоров'я 2674
Гроші на придбання нового обладнання було виділено з обласного бюджету
Гроші на придбання нового обладнання було виділено з обласного бюджету. Фото: скрін з відео km.suspilne.media

Безкоштовну діагностику на цьому можуть пройти жінки та діти з усієї області.

У Хмельницькому обласному перинатальному центрі з’явився апарат ультразвукового дослідження експертного класу. Про це повідомила головний лікар медустанови Лариса Притуляк.

«Про таке обладнання ми могли лише мріяти. Воно багатофункціональне і в акушерстві вважається найякіснішим. Знаю, що в Україні є лише 15 таких апаратів. До цього ми користувалися старим УЗД апаратом, який вже технічно застарів. Нова ж установка дозволить проводити не лише дослідження в гінекологічній сфері, а й діагностику новонароджених. Даний апарат укомплектований додатковими датчиками, які дозволять робити ультразвукове дослідження серця плоду, що раніше для нас було недоступним», - розповіла Лариса Притуляк.

Придбали новий апарат ультразвукового дослідження за 5 мільйонів 300 тисяч гривень за кошти з обласного бюджету.

«Пройти безкоштовну діагностику на новому обладнанні зможуть не лише жінки та діти обласного центру, а й усієї області. Усе що необхідно, це мати направлення від лікаря», - зауважує Лариса Вікторівна.

Нагадаємо, нещодавно у Хмельницькому міському перинатальному центрі теж з’явився апарат ультразвукової діагностики експертного класу. Його загальна вартість 2 мільйони 370 тисяч гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую