ye-logo.v1.2

Відомі результати обстеження хмельничанина, у якого була підозра на коронавірус

Здоров'я 20210
Коронавірус у Хмельницькому не підтвердився
Коронавірус у Хмельницькому не підтвердився. Фото: stock.adobe.com

Про це повідомив Борис Ткач.

Начальник управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради Борис Ткач повідомив на своїй сторінці у Фейсбук про те, що "плітки про випадок коронавірусної інфекції в м. Хмельницькому залишаються плітками".

"Офіційно отримано результати лабораторного дослідження - коронавірусна інфекція НЕ ПІДТВЕРДЖЕНА! Наразі жодного підтвердженого випадку коронавірусної інфекції в м. Хмельницькому НЕМАЄ", - написав Борис Ткач. 

Сайту "Є" він також повідомив, що у хмельничанина, який звернувся до інфекційної лікарні, і у якого була підозра на коронавірус, й справді гостра форма інфекційного распіраторного захворювання. Але коронавірус не підтвердився. Відповідно, усі заходи щодо людей, із якими контактував хворий, будуть відмінені.

"Спіть спокійно. Коронавірус не підтвердився. Результати лабораторного дослідження прийшли сьогодні, 6 березня, після закінчення робочого часу", - повідомив Борис Ткач. 

Нагадаємо, сьогодні вдень стало відомо, що у Хмельницькій інфекційній лікарні з підозрою на коронавірус перебуває 44-річний хмельничанин.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую