ye-logo.v1.2
25 Вересня, 2020

В Україні підтвердили нові випадки коронавірусу – МОЗ

Здоров'я 3334
Пацієнти ізольовані, їм надається лікування
Пацієнти ізольовані, їм надається лікування. Фото: pixabay.com

Лабораторно підтверджено COVID-19 у 29 пацієнтів.

Сьогодні, 20 березня, близько 20-ї вечора, Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило нову інформацію щодо кількості випадків інфікування людей на коронавірус в нашій країні. Йде мова про три нових випадки.

«У Львові зафіксовано перший випадок інфікування коронавірусом. Лабораторно підтверджено COVID-19 у пацієнта 1950 року народження, який протягом останніх 14 днів повернувся з Німеччини. Пацієнт ізольований, йому надається лікування», - зазначають в міністерстві.

І додають, що один новий випадок також зафіксовано в Івано-Франківській та Харківській областях.

Загалом підтверджено 29 нових випадків інфікування на коронавірус людей в Україні.

Нагадаємо, сьогодні до Хмельницької інфекційної лікарні було госпіталізовано чоловіка та жінку з підозрою на коронавірус.

Хворий поступив з Летичівського району. Він нещодавно повернувся з Польщі. Жінка – жителька обласного центру. Вона мала контакт з людиною, яка нещодавно повернулася з закордону.

Станом на 18:00 тести на коронавірус в жінки показали негативний результат. Результатів лабораторних аналізів чоловіка очікують.

Згідно з картою поширення коронавірусу від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, станом на 20:25 20 березня у світі зафіксовано понад 265 тисяч випадків COVID-19. Наразі понад 87 тисяч людей одужали й понад 11 тисяч померли.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую