ye-logo.v1.2

«В Україні вже 8 людей одужали після Covid-19», - але це не так

Здоров'я 3841
В Україні вже 8 людей одужали після коронавірусу
В Україні вже 8 людей одужали після коронавірусу. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Про це повідомили в Центрі громадського здоров’я України.

Станом на ранок 22 березня в Україні зафіксовано 47 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, зокрема 3 летальні, а 8 людей одужали. Про це повідомив Центр громадського здоров’я України.

У Центрі зазначили, що всі 8 пацієнтів, які одужали, з Чернівецької області. Загалом там зафіксували 25 випадків інфікування, 1 з них — летальний.

«Усього з початку 2020 року до Центру громадського здоров’я надійшло 531 повідомлення про підозру на COVID-19: 47 підтверджено, 441 результат негативний, 43 зразки досліджують. Вірусологічна референс-лабораторія ЦГЗ досліджує зразки не тільки людей із підозрою інфікування, а і визначених контактних осіб. Загалом досліджено більше 790 зразків», - йдеться у повідомленні.

Повідомлення Центру громадського здоров'я про 8 людей, які одужали.

Утім, згодом цю інформацію спростували в Міністерстві охорони здоров'я. «У 8 людей було зафіксовано підозру на COVID-19. Для отримання остаточного результату їм було зроблено 2 повторні тести на COVID-19, які були негативні. У цих людей не виявлено коронавірусної інфекції. Нагадуємо, що в Україні зафіксовано 47 випадків коронавірусної інфекції (1 - одужав, 3 - летальні випадки, 43 - проходять лікування)», - повідомили в МОЗ.

У МОЗі потім уточнили - що це не так.

Нагадаємо, що 20 березня в Україні одужала перша людина, яка хворіла на новий вид коронавірусу. Це чоловік, який, як пише «Громадське», із 21 лютого подорожував Італією і повернуся в Україну 26 лютого. У мандрівці та під час повернення додому почувався добре. Прикордонники на контрольно-пропускному пункті «Порубне» поміряли йому температуру, вона була в нормі. Гарячка та першіння у горлі з’явилися у чоловіка 28 лютого. Він одразу ж звернувся до сімейного лікаря та залишався вдома. До лікарні його забрала «швидка». В Україну чоловік повертався автомобілем, у якому була лише його дружина, у неї інфекції не виявили.

На Хмельниччині ж очікують на результати аналізів мешканця Летичівського району. Також сьогодні з Нетішина до Хмельницького доставили чоловіка, який також може бути хворим на COVID-19. Станом на 15.35 відомо, що в нього взяли біоматеріал на аналіз, який передали у Хмельницький лабораторний центр.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую