ye-logo.v1.2
29 Жовтня, 2020

Три підозри на коронавірус в області не підтвердилися, ще двох людей перевіряють

Здоров'я 2235
Наразі залишилося ще 2 підозри на коронавірус
Наразі залишилося ще 2 підозри на коронавірус. Фото: pixabay.com

У трьох людей лабораторні аналізи вірусу не підтвердили.

Хмельниччина залишається в переліку областей, де випадків інфікування людей коронавірусом COVID-19 поки не зафіксовано. За інформацією пресслужби Хмельницької міської ради, станом на 21.00 25 березня в Хмельницькій інфекційній лікарні виявлених хворих на коронавірус немає.

Також повідомляють, що три підозри, які були до цього, зняті. Лабораторні аналізи вірусу не підтвердили.

«Наразі залишилося ще 2 підозри - мешканець Теофіпольського району, який був госпіталізований сьогодні, і мешканка Хмельницького, яка також була госпіталізована сьогодні. Експрес-тест у неї показав негативний результат, але біоматеріал додатково направлений на аналіз у лабораторію», - зазначають в міськраді.

Нагадаємо, станом на 12:30 25 березня в Хмельницькій інфекційній лікарні перебувало три особи з підозрою на коронавірусну інфекцію. Захворювання підозрювали у чоловіка з Кам’янця-Подільського, який прибув з Єгипту, у хмельничанки, яка також два тижні тому також повернулася з Єгипту та чоловіка, який нещодавно повернувся з рейсу.

Зазначимо, станом на 10-у ранку за інформацією МОЗ офіційно в Україні було зареєстровано 113 випадків захворювання на коронавірус COVID-19 у 13 областях та м. Києві.

А вже увечері станом на 22:00 МОЗ повідомило про 145 випадків інфікування на коронавірус в Україні.

Згідно з картою поширення коронавірусу від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, станом на 21:45 25 березня у світі зафіксовано понад 458 тисяч випадків COVID-19. Наразі понад 113 тисяч людей одужали й понад 20 тисяч померли.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую