ye-logo.v1.2

Нова підозра на коронавірус: до Хмельницької інфекційної лікарні госпіталізували далекобійника

Здоров'я 10101
Наразі в медзакладі перебуває чотири особи з підозрою на коронавірус
Наразі в медзакладі перебуває чотири особи з підозрою на коронавірус. Фото: ілюстративне з pixabay.com

У хворого діагностували двосторонню пневмонію.

Вчора, 24 березня, близько 18-ої години, до Хмельницької інфекційної лікарні госпіталізували 54-річного чоловіка. Пацієнт потрапив до медзакладу з симптомами гострої респіраторної вірусної інфекції.

«Стан хворого середньої важкості. Попередній діагноз – двостороння пневмонія. Зібравши епіданамнез чоловіка, виявилося, що він працює далекобійником по Україні і нещодавно повернувся з рейсу. Через це ми поставили йому підозру на коронавірус. Нам вдалося ще вчора відправити біоматеріали пацієнта до Києва. Чекаємо результатів», - розповіла головний лікар Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Піддубна.

Нагадаємо, станом на 25 березня у медзакладі перебуває чотири особи з підозрою на коронавірусну інфекцію. Одного хворого привезли з Нетішина. Чоловік повернувся з Угорщини. Іншого – з Кам’янця-Подільського. Чоловік нещодавно прибув з Єгипту. А також жінки з Хмельницького, яка два тижні тому також повернулася з Єгипту.

Згідно з картою поширення коронавірусу від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, станом на 9:50 25 березня у світі зафіксовано понад 423 тисячі випадків COVID-19. Наразі понад 108 тисячі людей одужали й понад 12 тисяч померли.

Читайте також: В Україні кількість випадків коронавірусу COVID-19 понад сотню

«За кілька днів ми зможемо підтверджувати або спростовувати підозри на COVID-19, не відправляючи їх до Києва», - голова Хмельницької ОДА.

Коментарі:

Адміністратор 25.03.2020 11:05

Ось тут є пояснення, чому проби все ще відправляють до Києва. https://ye.ua/zdorovya/48064_U_Hmelnickomu_zrobili_pershiy_laboratorniy_test_na_koronavirus.html

Я 25.03.2020 11:00

АВТОРИ СТАТЬЇ ВИ ЩО ПРИКОЛЮЄТЕСЯ?????? ВЧОРА ВИ ГОВОРИЛИ ЩО В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ' ВЖЕ ЗАСОБИ ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ ВІРУСУ, А СЬОГОДНІ КАЖЕТЕ НЕМАЄ І АНАЛІЗИ ВІДПРАВИЛИ ДО КИЄВА!!!!!! ДОСИТЬ БРЕЗАТИ ЛЮДЯМ!!!!!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую