ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

Тест на коронавірус в Хмельницькому показав сумнівно-позитивний результат

Здоров'я 6726
Людина, у якої тест дав такий результат, за кордоном не була
Людина, у якої тест дав такий результат, за кордоном не була. Фото: pixabay.com

Наразі в інфекційній лікарні є 6 підозр на Covid-19.

Станом на 17:00 27 березня у місті Хмельницькому є 6 підозр на коронавірус. Виявлених хворих на Covid-19 немає. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради, посилаючись на головного лікаря Хмельницької інфекційної лікарні Оксану Піддубну.

«Наразі у нас є 6 підозр на COVID-19. Одна з них дала сумнівно-позитивний результат експрес-тесту. Людина за кордоном не була, під анамнез не підпадала, хворіла пневмонією у неважкій формі. Оскільки наразі ми тестуємо всіх хворих із пневмоніями, то провели тест і цьому пацієнту. Біоматеріал надіслали на аналіз PLR, чекаємо остаточний результати з години на годину».

Нагадаємо, сьогодні, 27 березня, під час брифінгу о 13.00 головна лікарка Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Піддубна повідомляла про п’ять випадків підозри на коронавірус в області: три з них нові.

Тим часом Центр громадського здоров’я України уранці повідомляв про 218 підтверджених випадків COVID-19 в Україні. П’ятеро людей вже одужали - повторне лабораторне дослідження не виявило в них вірусу. Це дані станом на 10:00, 27 березня.

Читайте також: У Хмельницькому тести на коронавірус роблять усім хворим із респіраторними симптомами.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую