ye-logo.v1.2

Чи перевіряють на Хмельниччині лікарів, які контактують з хворими, на COVID-19

Здоров'я 2358
В Хмельницькій ОДА кажуть, лікарі забезпечені відповідними засобами захисту
В Хмельницькій ОДА кажуть, лікарі забезпечені відповідними засобами захисту. Фото: ілюстративне pixabay.com

Наразі пацієнтів з коронавірусом лікують в Хмельницькій інфекційній лікарні.

У Хмельницькій інфекційній лікарні станом на ранок 31 березня перебуває троє мешканців Хмельниччини, які захворіли на COVID-19. Їх стан стабільний. Про це під час брифінгу повідомив голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет. Він додає, що лікарів, які контактують з хворими, також тестують на наявність в організмі інфекції. Наразі таких, які б могли захворіти на коронавірус, немає. 

«Лікарів, які контактували з особами, що захворіли на COVID-19, перевіряють, виходячи з необхідності. Мова йде саме про лікарів Хмельницької інфекційної лікарні. Вони усі працюють у відповідних засобах захисту. Перевірки на апмліфікаторі (апарат, на якому здійснюють дослідження на наявність чи відсутність коронавірусу в організмі людини. – авт.) зразків біоматеріалу показали, що хворих на коронавірус серед медичного персоналу та лікарів на Хмельниччині немає. Вони не перебувають в самоізоляції та покидають медичний заклад після закінчення роботи, проходячи, згідно з інструкцією, усі необхідні заходи дезінфекції», - зазначає Дмитро Габінет.

Нагадаємо, в Україні за добу виявили 69 нових випадків COVID-19. Відтак, станом на 10:00, 31 березня в Україні лабораторно підтвердили 549 випадків COVID-19. Зафіксовано 13 летальних випадків, 8 людей одужали.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую