ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому ще в одного мешканця підтвердили Covid-19

Здоров'я 8275
Хворий перебуває на амбулаторному лікуванні
Хворий перебуває на амбулаторному лікуванні. Фото: pixabay.com

Інформація станом на 10:20 7 квітня.

В пресслужбі Хмельницької міської ради інформують про ще один - 14-й підтверджений випадок коронавірусної хвороби Covid-19. Нагадаємо, вранці мова йшла про 13 випадків.

«Станом на 10.20 у Хмельницькій області 14 лабораторно підтверджених випадків Covid-19. Новий зареєстрований випадок – у мешканця Хмельницького. Він є членом сім'ї раніше підтвердженого хворого та перебуває на амбулаторному лікуванні. Таким чином, наразі у місті Хмельницький вже є 7 хворих на Covid-19, четверо перебувають в інфекційній лікарні, троє - на амбулаторному лікуванні», - зазначають в міськраді.

Разом з тим в обласному штаб з ліквідації надзвичайної ситуації повідомили подробиці про нові випадки інфікування людей COVID-19, зафіксовані за останню добу. Зокрема, зазначають, що 3 людини, в яких підтвердили коронавірус – мешканці Шепетівського району, члени сім’ї раніше захворілого чоловіка. Лікування відбувається амбулаторно під наглядом ПМСД. Таким чином, на Шепетівщині уже п’ятеро захворілих, адже два попередніх випадки були підтверджені раніше.

Також за даними оперативного штабу наразі зареєстровано підозру на COVID-19 на території Ізяславського району.

Загалом в Україні на ранок 7 квітня, було зареєстровано 1462 випадки COVID-19. 28 людей одужали, 45 померли.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую