ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

В ОДА повідомили про 10 нових підозр на COVID-19

Здоров'я 2039
Станом на 15.00 на території Хмельниччини підтверджено захворювання на COVID-19 у 16 людей
Станом на 15.00 на території Хмельниччини підтверджено захворювання на COVID-19 у 16 людей. Фото: Freepik.com

Досі важким залишається стан чоловіка, який лікується від COVID- 19 в Шепетівській ЦРЛ.

Станом на 15.00 на території Хмельниччини підтверджено захворювання на COVID-19 методом ПЛР у 16 людей. Серед них одна дитина. Про це інформують в обласному штабі з ліквідації надзвичайної ситуації.

Як зазначають в штабі, 9 хворих на COVID- 19 госпіталізовані, ще 7 перебувають на амбулаторному лікуванні (в тому числі й дитина). Амбулаторне лікування проходять троє мешканців Хмельницького, троє шепетівчан та жінка з Кам'янець-Подільського району.

«За даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» наразі зареєстровано з підозрою на COVID- 19 10 осіб. Підозра на захворювання є у жителів міст Хмельницький, Кам’янець-Подільський, районів Хмельницький, Ізяславський, Старосинявський. На ранок знято 4 підозри: у 2 мешканців міста Хмельницький, а також у жителів Славутського та Старосинявського районів», - зазначають у штабі.

Досі важким залишається стан чоловіка, який лікується в Шепетівській ЦРЛ. Він під’єднаний до апарату штучної вентиляції легенів.

Нагадаємо, сьогодні, 9 квітня новий випадок COVID-19 підтвердили у мешканки Кам'янець-Подільського району, яка працює медичною сестрою у Хотині Чернівецької області.

Географія поширення коронавірусу на Хмельниччині:

м. Хмельницький – 7 випадків

м. Шепетівка – 6 випадків

Хмельницький район – 1 випадок

Волочиський район – 1 випадок

Кам'янець-Подільський район - 1 випадок

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую