ye-logo.v1.2
29 Листопада, 2020

Коронавірус на Чемеровеччині: лікарня хворих не прийматиме, усі крамниці тимчасово закриють

Здоров'я 23707
Через спалах коронавірусу на території Чемеровецького району передбачено вжити низку заходів
Через спалах коронавірусу на території Чемеровецького району передбачено вжити низку заходів. Фото: ілюстративне pixabay.com

Такі заходи вживають через спалах COVID-19.

За рішенням обласної комісії ТЕБ і НС, яке відбулося вчора, 14 квітня, передбачено вжити низку заходів через спалах коронавірусу на території Чемеровецького району. Нагадаємо, там виявили COVID-19 в жінки, яка лікувалася 10 днів в районному медзакладі з пневмонією, та від якої інфікувалися 8 медиків і ще одна пацієнтка лікарні.

Зокрема, як зазначила сьогодні, 15 квітня, під час брифінгу в Хмельницькій ОДА заступниця голови облдержадміністрації Оксана Ситницька, наразі контактні особи по цих випадках встановлені, їм проводять ПЛР-тестування на коронавірус.

«На сьогоднішній день тестують усіх працівників районної лікарні, а також перевіряють пацієнтів, які перебували на лікуванні на момент спалаху. Учора відібрано 53 проби, сьогодні ще близько 130. У вісьмох медичних працівників підтверджений COVID-19. Їх стан здоров’я середньої тяжкості. Більшість з них – на амбулаторному лікуванні», - каже Оксана Ситницька.

Протестувати усіх хворих та медичний персонал Чемеровецької райлікарні мають до 17 квітня.

Окрім того, за рішенням комісії ТЕБ і НС , хворих з району, які потребуватимуть госпіталізації, тимчасово не везтимуть на лікування в Чемерівці, а госпіталізовуватимуть Кам’янець-Подільську міську лікарню та Городоцьку ЦРЛ. Тих же, хто наразі перебуває на лікуванні в Чемеровецькій райлікарні, доліковуватимуть за посиленого протиепідемічного режиму та спостерігатимуть за станом здоров’я протягом 14 днів.

Також комісія зобов'язала керівництво міста та району заборонити роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, усіх форм власності (крім торгівлі пальним, лікарськими засобами та медичним приладдям) з 20:00 годин 17 квітня до 24:00 години 20 квітня. Тобто, ці три дні робота усіх магазинів буде заборонена.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую