ye-logo.v1.2

За час епідемії коронавірусу на Хмельниччині інфікувалися 14 медиків

Здоров'я 5965
Переважна більшість медиків лікуються амбулаторно
Переважна більшість медиків лікуються амбулаторно. Фото: pixabay.com

Загалом в області підтверджено 39 випадків COVID-19.

На Хмельниччині серед 39-ти випадків інфікування на COVID-19 - 14 випадків припадає на медиків. Про це сьогодні, 16 квітня, на онлайн брифінгу в Хмельницькій ОДА повідомив перший заступник голови ОДА Роман Примуш.

«Це медичні працівники з Хмельницької центральної районної лікарні, Хмельницької інфекційної лікарні (COVID-19 підтвердили в лікаря-інфекціоніста - авт.), Хмельницького військового госпіталю, Хмельницької обласної дитячої лікарні та Чемеровецької районної лікарні. Один медик вже одужав – це працівник військового госпіталю. Одна людина, на жаль, померла. Це працівниця  Хмельницької центральної районної лікарні. Один медик з 14-ти перебуває наразі на лікуванні в медичному закладі, а всі решта - 11 осіб – на амбулаторному лікуванні», - розповів Роман Примуш.

Загалом, за час епідемії коронавірусу на Хмельниччині методом ПЛР було протестовано близько трьох сотень медиків.

Нагадаємо, Хмельницька обласна державна адміністрація станом на 10:15 16 квітня інформувала про 39 лабораторно підтверджених випадків на COVID-19 Хмельницькій області. З них 3 пацієнти вже одужали, зареєстровано 2 летальних випадки, 1 на контролі Чернівецького лабораторного центру.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую