ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

На Хмельниччині зростає кількість зареєстрованих випадків захворювання на COVID-19

Здоров'я 16523
Нові хворі з Чемеровецького, Летичівського районів та Кам\'янець-Подільського
Нові хворі з Чемеровецького, Летичівського районів та Кам'янець-Подільського. Фото: ілюстративне з yeniakit.com.tr

Небезпечна недуга шириться районами області.

Станом на 9:00 19 квітня у Хмельницькій області зареєстровано 49 випадків захворювання на COVID-19, ще один випадок на контролі в Чернівецькій області. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької міської ради. 

Зазначимо, що вчора, 18 квітня станом на ранок  в Хмельницькій області було зафіксовано 42 випадки захворювання на COVID-19.  О 18:00 18 квітня повідомили вже про 48 лабораторно підтверджених випадків небезпечної недуги.

«Нові хворі з Чемеровецького (2 особи), Летичівського (2 особи) районів та Кам’янець-Подільського (1 особа). За минулу добу в Хмельницьку інфекційну лікарню госпіталізували 6 осіб, з них 4 із захворюванням на COVID-19», - йдеться у повідомленні пресслужби.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що дві монахині Головчинецького монастиря (Летичівський район) захворіли на коронавірус. Наразі вони госпіталізовані до Хмельницької інфекційної лікарні. За словами головного лікаря медустанови Оксани Піддубної, стан їхнього здоров’я середньої важкості.

Також вчора пізно ввечері міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич повідомив, що у їхньому місті зафіксований перший випадок захворювання на COVID-19.

Загалом у Хмельницькій області від COVID-19 одужало 5 людей. Від початку пандеміє є також і 2 летальних випадки.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую