ye-logo.v1.2

Із одинадцяти нових випадків COVID-19 в області, вісім – із Нетішина

Здоров'я 6185
Інформація станом на 17:45 сьогодні, 7 травня
Інформація станом на 17:45 сьогодні, 7 травня. Фото: автора

Місто енергетиків тепер налічує найбільшу кількість хворих.

За даними штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій Нетішинської ОТГ, станом на сьогодні 7 травня до кількості хворих додалося ще 8 осіб. Із них двоє - працівники Хмельницької атомної електростанції.

За словами міського голови Нетішина Олександра Супрунюка, усі нові випадки - це контактні особи.

«Усі нові випадки – це контактні із тих сімей, де уже є хворі. Один із працівників АЕС – це контактна особа хворого, який поступив декілька днів тому, працівника відділу охорони праці. Ще один хворий – чоловік працівниці супермаркету, яка також із сім'ї хворого із Острозького району Рівненської області. Жінку виявила адміністрація закладу і вона, дякувати Богу, не працювала. Решта хворих теж із контактних», – каже Олександр Супрунюк.

Всього на території Нетішинської міської ОТГ захворювання на COVID-19 підтверджено у 34 осіб, із них шестеро церковників (один зі священників відмовився від дослідження) та п’ятеро працівників Хмельницької АЕС. Як каже міський голова, тільки за сьогодні на дослдіження відправили проби 25 контактних осіб, а ще понад сотню результатів очікують із тих, які були відправлені раніше.

Зазначимо, що перші два випадки захворювання у Нетішині були виявлені 25 квітня. Їх виявили в результаті дослідження, проведеного у зв'язку з пневмонією

Також, за даними Хмельницької ОДА, станом на 17:45 сьогодні нові випадки виявлено у Хмельницькому та Кам’янець-Подільському.

Два нові випадки у Хмельницькому і як повідомили у Хмельницькій міській раді, один із хворих - чоловік 43 роки, лікується амбулаторно. Другий - молодий чоловік 19 років, контактна особа раніше підтверджених хворих з Старосинявського району, мешканець цього району, але на момент встановлення діагнозу перебував у Хмельницькому. 

До теми: Медики розповіли, хто і скільки отримав із обіцяної 300-відсоткової доплати

Один випадок виявлено при тестуванні контактних осіб і в Кам’янець-Подільському.

Станом на 17:45 сьогодні, у Хмельницькій області зареєстровано 154 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. Із них 43 особи одужало, а семеро, на жаль, померли.  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую