ye-logo.v1.2

В ОДА пояснили, чому досі немає результатів досліджень на коронавірус ветеранів з Дунаєвеччини

Здоров'я 3215
Лабораторний центр повернув зразки для повторного відбору
Лабораторний центр повернув зразки для повторного відбору. Фото: ілюстративне 24ur.com

Нагадаємо, їх вітав чиновник, у якого згодом підтвердили COVID-19.

Попри велику кількість досліджень контактних осіб у зв’язку з виявленим на Дунаєвеччині коронавірусом (близько 70-ти контактних осіб), кількість хворих на COVID-19 в районі залишається незмінною. Це семеро осіб, у яких лабораторно підтвердили корона вірусну інфекцію. Про це сьогодні, 13 травня, під час онлайн брифінгу повідомив перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

А от результатів досліджень чотирьох ветеранів, котрих на свята вітав чиновник, у якого згодом підтвердили COVID-19, досі немає. Нагадаємо, перший інфікований в районі, в якого виявили коронавірус ще 9 травня, є державним службовцем – працівником Дунаєвецької райдержадміністрації. Він напередодні вітав ветеранів, ще не знаючи, що і сам є контактною особою з іншим хворим на коронавірус.

Коли ж у чиновника підтвердили хворобу, почали відпрацьовувати і коло контактних з ним осіб. Зразки біоматеріалів на дослідження взяли і в чотирьох ветеранів, з якими він контактував, але…

«На жаль, по чотирьох ветеранах, результатів досі немає, - каже Роман Примуш. - Коли відбирали зразки, це було зроблено неякісно. Тому лабораторний центр, щоб не піддавати сумніву можливі подальші дослідження, повернув їх для повторного відбору. Наразі вони уже відібрані повторно і доставлені на дослідження. Результатів очікуємо».

Читайте також: «Новатор» отримав дозвіл МОЗу на виробництво апаратів ШВЛ.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую