ye-logo.v1.2

COVID-19 на Хмельниччині: ранкові дані – ще декілька нових інфікованих

Здоров'я 5780
Станом на ранок 15 травня в Хмельницькій області зареєстровано 235 лабораторно підтверджених випадків COVID-19
Станом на ранок 15 травня в Хмельницькій області зареєстровано 235 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Фото: pixabay.com

Наразі лікуються 169 людей.

 Станом на ранок 15 травня в Хмельницькій області зареєстровано 235 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Про це повідомили в Хмельницькій обласній державній адміністрації.

«Виявлено 5 нових випадків хвороби: 1 у Хмельницькому (госпіталізований з пневмонією до Хмельницької інфекційної лікарні), 1 у Кам‘янець-Подільському районі (контактна особа раніше інфікованої людини), 3 - у Нетішині (2 контактних, лікуються амбулаторно та 1 контактний, госпіталізований з пневмонією до Хмельницької інфекційної лікарні)» - повідомили в ОДА.

У пресслужбі Хмельницької міської ради розповіли, що в місті новою інфікованою коронавірусом є жінка, які 67 років. Вона госпіталізована в інфекційну лікарню. Наразі в Хмельницькій міській інфекційній лікарні перебувають 52 хворих на COVID-19, ще троє хворих із підозрою .

Із 235 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, в області на лікуванні перебувають (у лікарнях та амбулаторно) 169 людей, 57 людей вже одужали, летальний випадків – 9.

Нагадаємо, вчора ввечері на Хмельниччині COVID-19 підтвердили в дев’ятьох людей. Три випадки були зафіксовані на Кам’янеччині, чотири у Старокостянтинівському районі, по одному в Дунаєвецькому та Славутському районах.

У світі ж, за даними з карти поширення коронавірусу в світі від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, станом на 9 ранку 15 травня понад 4,4 мільйони людей інфікувалися новим коронавірусом, більше 300 тисяч померли та майже 1,6 мільйони осіб одужали. За кількістю інфікованих лідирують США (понад 1,4 мільйони людей) та Росія (більше 250 тисяч).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую