ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

Кількість інфікованих COVID-19 в області зросла до 230 осіб

Здоров'я 6932
Дев\'ять нових випадків зафіксували в області
Дев'ять нових випадків зафіксували в області . Фото: freepik.com

Нові випадки зафіксовані одразу в декількох районах.

У Хмельницькій ОДА повідомили, що станом на 20:00 сьогодні, 14 травня в області зареєстровано 230 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Із них 57 одужало, 9 летальних випадків.

Нові дев’ять випадків, за даними ОДА, зареєстровані у Кам’янець-Подільському, Дунаєвецькому, Славутському та Старокостянтинівському районах. Більшість хворих лікуються амбулаторно, двоє госпіталізовані до Хмельницької інфекційної лікарні.

Якщо ж детально по районах, то нових три випадки зафіксовані у Кам’янець-Подільському районі. Усі троє – із числа контактних, лікуються амбулаторно.

Ще чотири випадки зафіксовані у Старокостянтинівському районі, із них троє людей із міста. Двоє із них – це із числа контактних хворих, вони лікуються амбулаторно, а ще один госпіталізований із пневмонією до Хмельницької інфекційної лікарні. Одна особа із району також лікується амбулаторно.

Один випадок новий і в Дунаєвецькому районі із числа контактних осіб, лікується амбулаторно. А ще один – у Славутському районі. Хворий із пневмонією госпіталізований до Хмельницької інфекційної лікарні.

Нагадаємо, що сьогодні від COVID-19 одужала жінка із Кам’янець-Подільського району, а на ранок біло зафіксовано 221 випадок захворювання.

До теми: Динаміка одужання позитивна: «найважчих» хворих із COVID-19 відключили від апаратів ШВЛ

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую