ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2020

Хворих з COVID-19, які потребують гемодіалізу, лікуватимуть в Славуті

Здоров'я 3958

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Наразі в райлікарні перебуває 4 хворих на коронавірусну інфекцію, які потребують цієї процедури.

Двоє нововиявлених хворих з Летичівського району, у яких підтвердили COVID-19 і які потребують процедури гемодіалізу, контактували з пацієнткою з Деражнянщини, у якої раніше також підтвердили коронавірусну інфекцію. Про це сьогодні під час онлайн брифінгу розповів перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

«Вони разом проходили цю процедуру, разом транспортувалися до медзакладу, і коли коронавірус підтвердили по Деражнянському району, ми розуміли, що є дуже висока вірогідність того, що могли інфікуватися й інші. Перевірили контактних за допомогою ПЛР-тестів і виявили ще двох хворих на COVID-19», - зазначив він.

За словами Романа Примуша, саме тому було прийнято рішення усіх хворих, які потребують процедури гемодіалізу і захворіли на COVID-19, госпіталізовувати до Славутської центральної районної лікарні, де є відповідне обладнання. Раніше сюди на лікування поступила також людина з Нетішина, яка потребує апарата «штучної нирки». Тож наразі тут перебуває 4 хворих на коронавірусну інфекцію, які потребують цієї процедури. Це одна людина з Нетішина, ще одна з Деражнянського району, та двоє осіб з Летичівщини.

«Крім того, Департамент охорони здоров’я сьогодні напрацював маршрутизацію пацієнтів, які раніше проходили процедуру гемодіалізу в Славуті, і наразі здорові від COVID-19, в інші заклади для проходження цієї процедури. Хоч і зараз вони з хворими на COVID-19 не перетинаються, бо проходять процедури в різні дні. Але надалі їх для безпечності транспортуватимуть в інші заклади», - зазначив Роман Примуш.

Читайте також: «Це було найтриваліше лікування від COVID-19» - лікар про одужання хворого з Шепетівки.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую