ye-logo.v1.2

«Це було найтриваліше лікування від COVID-19» - лікар про одужання хворого з Шепетівки

Здоров'я 4358
Шепетівські медики, які лікували чоловіка, добровільно провели в обсервації понад місяць
Шепетівські медики, які лікували чоловіка, добровільно провели в обсервації понад місяць . Фото: ілюстративне stock.adobe.com

Госпіталізованого 30 березня чоловіка виписують з відділення інтенсивної терапії.

В Шепетівці від COVID-19 одужав пацієнт, який тривалий час лікувався в Шепетівській ЦРЛ. Про це повідомляють в Хмельницькій обласній державній адміністрації. Додають, що  на початку травня, йому було двічі проведено ПЛР-тестування на наявність коронавірусної інфекції, і обидва були негативними, але стан все ще був важким.

А сьогодні,19 травня, пацієнта таки уже виписують з відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Нагадаємо, чоловік був госпіталізований до медзакладу у важкому стані, що не дозволило перевезти його до Хмельницької інфекційної лікарні. Тож тривале лікування, яке тривало понад півтора місяці, він проходив в районній лікарні Шепетівки.

«Наш пацієнт одужав – і це справді велика перемога над хворобою. Він ще проходитиме реабілітацію у відділенні відновлювального лікування, адже організм має фізично відновитися після такого тривалого лікування. Але наразі його стан абсолютно нормальний. Особливо, якщо зважати на те, що він тривалий час перебував на апараті штучної вентиляції легень», - розповів сайту «Є» лікар-анестезіолог відділення відділення анестезіології та інтенсивної терапії (реанімації) Олег Довгань. 

Медик додає, що наразі це було найтриваліше лікування COVID-19 з позитивним результатом не лише на Хмельниччині, а й в Україні.

«Поступив чоловік до лікарні 30 березня. Саме тоді, з огляду на стан хворого, було прийняте рішення не госпіталізувати його до Хмельницької інфекційної лікарні. І ми почали боротьбу за його життя», - каже Олег Довгань.

Нагадаємо, що шепетівські медики, які лікували чоловіка, на початку квітня тоді добровільно пішли на обсервацію і провели там понад місяць, не покидаючи стін лікарні аж до початку травня.

«Наразі ми вже працюємо в штатному режимі. Ми декілька разів проходили ПЛР-тестування. Усі результати були негативними. На щастя, ніхто з медичного персоналу на COVID-19 не захворів», - зазначає Олег Довгань.

За останньою інформацією з Хмельницької ОДА, в області одужали вже 73 людини. Загалом же станом на 10:30 19 травня хворих на COVID-19 на Хмельниччині 278.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую