ye-logo.v1.2
14 Липня, 2020

На Хмельниччині за добу додалося три десятки нових випадків COVID-19

Здоров'я 5735
Вчергове за день Хмельницька обласна державна адміністрація повідомляє про нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію
Вчергове за день Хмельницька обласна державна адміністрація повідомляє про нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Більшість нововиявлених інфікованих – з Кам’янця-Подільського.

Вчергове за день Хмельницька обласна державна адміністрація повідомляє про нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію в області. За інформацією ОДА, станом на 18:00 28 травня на Хмельниччині зареєстровано уже 430 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Нагадаємо, сьогодні, станом на 10:00 на Хмельниччині було зареєстровано 424 випадки коронавірусної інфекції. А от учора ввечері – рівно чотири сотні. Відтак, за добу вже додалося три десятки нових випадків COVID-19.

Щодо шести останніх нових випадків захворювання, то, як повідомляє Хмельницька ОДА, з них 3 зафіксовані у Кам'янці-Подільському, 2 - у Кам'янець-Подільському районі (одну людину госпіталізовують до Хмельницької інфекційної лікарні), ще 1 випадок – на Дунаєвеччині.

Зазначимо, що більшість нововиявлених інфікованих – з Кам’янця-Подільського. Там у міській лікарні підтвердили коронавірусну інфекцію в шести медиків та десяти хворих відділення.

Читайте також: Кам’янець-Подільський посилює карантинні заходи.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую