ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

Через спалах COVID-19 в психоневрологічному інтернаті тестуватимуть усіх мешканців села

Здоров'я 2332
110 зразків, відібраних в підопічних та працівників інтернату, перебуваютьна дослідженні
110 зразків, відібраних в підопічних та працівників інтернату, перебуваютьна дослідженні. Фото: з архіву

Також у селі встановили карантинні пости.

Дев’яносто осіб Кривчицького психоневрологічного інтернату, що на Дунаєвеччині, захворіли на COVID-19. Серед них 4 людини - це працівники закладу, та 86 – це підопічні інтернату. Ще 110 зразків проб біоматеріалів наразі перебувають на дослідженні в Хмельницькому лабораторному центрі. Результатів очікують сьогодні увечері. Про це сьогодні на брифінгу в ОДА розповів очільник облдержадміністрації Дмитро Габінет.

«Ситуація непроста. За рішенням комісії з ТЕБ та НС у селі Кривчик, де розташований заклад, виставлені карантинні пости, які контролюватимуть в’їзд та виїзд до села. Також була здійснена консультація з лікарями та епідеміологами і прийняте рішення, що особи, які захворіли на COVID-19 в цьому закладі, і не є важкими, залишаться безпосередньо в інтернаті. З ними також перебуватимуть 26 працівників для обслуговування. За станом підопічних закладу стежитимуть медики Дунаєвецької районної лікарні та центру ПМСД», - розповів Дмитро Габінет.

Він також додає, що вік підопічних інтернату, які мешкають тут та мають різні психічні захворювання, від 35 до 75 років. На щастя, зазначає Дмитро Габінет, більшість з них хворіють безсимптомно.

Додамо, що на сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, щодо ситуації в Кривчицькому психоневрологічному інтернаті зазначається, що наразі п’ятеро підопічних перебувають на стаціонарному лікуванні в Хмельницькій інфекційній лікарні.

Читайте також: У Хмельницькому на потяг Київ-Львів скасували продаж квитків.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую