ye-logo.v1.2

У Хмельницькому на потяг Київ-Львів скасували продаж квитків

Суспільство 3877
У Хмельницькому потяг Київ-Львів матиме лише технічну зупинку
У Хмельницькому потяг Київ-Львів матиме лише технічну зупинку. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Обласна комісія з ТЕБ і НС не дала згоди цьому потягу приймати пасажирів.

Сьогодні, 26 червня, відновив свою роботу потяг №715/716 Київ-Львів. Раніше пресслужба Укрзалізниці повідомляла, що дорогою він зупинятиметься у Вінниці, Хмельницькому та Тернополі. Однак, Хмельницький зник зі сервісів продажу квитків.

Щоб з’ясовувати причину такої ситуації, кореспонденти сайту «Є» спершу звернулися у пресслужбу Укрзалізниці. Там розповіли, що потяг дійсно запустили, але щодо продажу квитків у тому чи іншому населеному пункті потрібно звертатися у довідкову. А для отримання коментаря від компетентного спеціаліста на місці — порекомендували написати інформаційний запит.

У довідковій вокзалу станції Хмельницький повідомили, що потяг №715/716 Київ-Львів дійсно зупинятиметься в обласному центрі. Проте це буде технічна зупинка, тобто цей залізничний транспорт не прийматиме та не відпускатиме пасажирів.

«З Хмельницького продаж квитків у Інтернеті на цей потяг був відкритий лише один день. Проте його невдовзі скасували. Причини можуть пояснити лише в Укрзалізниці, адже там призначають рух потягів», — зазначили у довідковій хмельницького залізничного вокзалу.

Напередодні, 25 червня, перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш розповів, що обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглядає пропозиції Укрзалізниці щодо зупинки потягів на території краю. Зокрема, на прийняття пасажирів з Хмельницького на потяг Київ-Львів комісія з ТЕБ і НС не давала згоди.

«Ми знаємо, що у Львові є спалах захворювання на коронавірус. Під час розгляду питання відкриття потягів у Львівську, Рівненську, Житомирську та Вінницьку області наша комісія з ТЕБ і НС приймала негативні рішення. Це зумовлено несприятливою епідеміологічною ситуацію в цих регіонах», — пояснив Роман Примуш.

Нагадаємо, наразі з Хмельницького курсує лише один потяг далекого сполучення — щоденний «Подільський експрес», який прямує з обласного центру в Київ. Дорогою до столиці нині він зупиняється на станціях Деражня, Жмеринка, Гнівань, Вінниця та Калинівка 1. «Подільський експрес» відновив свою роботу 4 червня.

Щодо приміського залізничного транспорту, то в області працює лише потяг Хмельницький-Волочиськ. А ось поїзд Гречани-Жмеринка, попри дозвіл обласної комісії з ТЕБ і НС, досі не відновив свою роботу. На заваді цьому стало негативне рішення Вінницької обласної комісії з ТЕБ і НС.

Читайте також: У п’яти областях, серед яких Хмельницька, обшукують «Укрзалізницю»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую