ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницьку міську лікарню закупили обладнання на 12 мільйонів гривень

Здоров'я 1784
«Це морозильна камера може витримувати температуру до -80 градусів. Це досить суттєво при зберіганні препаратів крові», - каже Валерій Гарбузюк
«Це морозильна камера може витримувати температуру до -80 градусів. Це досить суттєво при зберіганні препаратів крові», - каже Валерій Гарбузюк. Фото: автора

Його використовуватимуть у чотирьох відділеннях медустанови.

Сьогодні, 2 липня, у Хмельницькій міській лікарні презентували медичне обладнання, яке використовуватимуть у реанімаційному, неврологічному, кардіологічному та терапевтичному відділеннях.

За 12 мільйонів гривень, які були виділені з міського бюджету, було закуплено 10 апаратів штучної вентиляції легень, 20 моніторів для пацієнтів, по 50 шприцевих насосів та пульсоксиметрів, 5 кисневих концентраторів та морозильну камеру. Окрім медустаткування, у пульмонолічному відділені була відновлена система подачі кисню.

«Це значне поповнення нашої технічної бази. Ми мали шість апаратів штучної вентиляції легень і сьогодні отримали ще десять. Кисневі концентратори ми також мали, але їх було чотири, а ми отримали ще п’ять. Так само й пульсоксиметри. Вони були, але в недостатній кількості. Отримавши таку кількість апаратури, ми можемо забезпечити набагато більшу кількість пацієнтів та відділень», - розповів директор комунального підприємства «Хмельницька міська лікарня» Хмельницької міської ради Валерій Гарбузюк.

Загальна вартість десяти апаратів ШВЛ становить 6 мільйонів 990 тисяч гривень.
Медичне обладнання багатофункціональне і буде використовуватися при лікуванні не тільки хворих на СОVID-19, але і десятків інших хвороб.
Презентація медобладнання відбулася сьогодні, 2 липня, у Хмельницькій міській лікарні
Усе устаткування знаходитиметься у відділеннях міської лікарні, однак, при необхідності, його буде доставлено у інші медзаклади міста.

Усе устаткування знаходитиметься у відділеннях міської лікарні, однак, при необхідності, його буде доставлено в інші медзаклади міста.

«Спочатку ми планували робити розподіл даного обладнання між Хмельницькою інфекційною лікарнею, міською лікарнею, дитячою міською лікарнею та міським пренатальним центром. Це заклади, у яких вразі збільшення хворих на коронавірус, є резервні ліжка. На щастя, ситуація з СОVID-19 наразі спокійна, тому це обладнання повністю використовуватиметься у відділеннях міської лікарні. В разі необхідності, воно буде перенесене в інший медичний заклад», - розповів начальник міського управління охорони здоров'я Борис Ткач.

Найбільш дороговартісними є апарати штучної вентиляції легень. Загальна вартість їх становить 6 мільйонів 990 тисяч гривень. Згідно тендеру, угоду про придбання апаратів штучної вентиляції легень було укладено з ТОВ «Лаб-Сервіс». Їх виробником є американська компанія «Oricare, Inc», яка спеціалізується на створені медичного обладнання.

Читайте також: У Хмельницькій дитячій лікарні з’явилося нове обладнання за два мільйони гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую