ye-logo.v1.2

COVID-19 підтвердили у працівників двох перинатальних центрів та «швидкої» - ОДА

Здоров'я 2607
З початку епідемії коронавірусу в області на COVID-19 в області захворіли 857 людей
З початку епідемії коронавірусу в області на COVID-19 в області захворіли 857 людей. Фото: ілюстративне pixabay.com

З початку епідемії коронавірусу в області захворіли 135 – медичних працівників.

З початку епідемії коронавірусу в області на COVID-19 захворіли 857 людей, з них 234 наразі лікуються. Про це сьогодні на брифінгу в Хмельницькій ОДА повідомила заступниця голови Хмельницької облдержадміністрації Оксана Ситницька. Нині усі хворі на COVID-19, які перебувають на стаціонарному лікуванні (це 51 людина), перебувають в Хмельницькій інфекційній лікарні. Оксана Ситницька зазначає, що в більшості з них хвороба середньої важкості.

«Сьогодні виписали з лікарні чотирьох пацієнтів. Серед них двоє – з Кривчицького інтернату, що на Дунаєвеччині (нагадаємо, тут стався спалах COVID-19 – авт.) Більшість пацієнтів з COVID-19 – у стані середньої важкості. У важкому стані перебуває один хворий. Це лікар з Хмельницького. Наразі розглядається питання підключення його до апарата штучної вентиляції легень», - розповіла Оксана Ситницька.

Щодо чотирьох медиків, у яких COVID-19 підтвердили сьогодні, то, як уточнила пані Ситницька, один з них – з Хмельницького і є працівником Хмельницького перинатального центру. У нього були ознаки захворювання і він перебував на самоізоляції вдома. І вже згодом під час тестування було виявлено коронавірус.

«Ще троє медиків інфікувалися на Кам’янеччині. Це двоє працівників Кам’янець-Подільського міського перинатального центру, які є контактними особами, та водій екстреної медичної допомоги, якого тестували в порядку періодичної перевірки працівників цієї служби», - каже Оксана Ситницька.

Загалом, з початку епідемії коронавірусу в області захворіли 857 людей, з них 135 – це медичні працівники.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую