ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

Медиків обласної лікарні за потреби можуть переводити до інфекційної

Здоров'я 1392
Наразі медики справляються із кількістю хворих
Наразі медики справляються із кількістю хворих. Фото: pixabay.com

Таке може статись у разі нестачі кадрів.

Персонал Хмельницької інфекційної лікарні наразі справляється із кількістю присутніх хворих із коронавірусною інфекцією. Про це повідомив голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет під час брифінгу.

«За даними хмельницької служби зайнятості наразі є заявка на чотири вакансії від Хмельницької інфекційної лікарні, це три медичні сестри та ліфтер. Щодо інших потреб не відомо. Але минулого тижня на нараді очільниця медзакладу Оксана Піддубна розповіла, що наразі вони справляються наявними силами. За потреби будемо перенаправляти туди лікарів і з обласної лікарні у тому ж числі», - зазначив Дмитро Анатолійович.

Водночас очільник області відзначив, що медпрацівникам, які перехворіли на COVID-19 не здійснювались виплати за професійні захворювання. У середньому вони отримали по дві тисячі гривень лікарняних.

«Щодо виплат за професійні захворювання, то тут треба говорити про інвалідизацію цих осіб. У нас на теренах області таких не було, на щастя. Тобто в нас немає медпрацівників, які стали інвалідами внаслідок COVID-19. Тому виплати, які здійснювались, стосувались перебування на лікарняному через самоізоляцію або лікування. Також були інші виплати, які передбачені законодавством. У загальному, якщо казати про цифри, то це сумарно виходить 116 осіб, які лікувались або перебували на самоізоляції. Їм виплати становили про 2 тисячі гривень в середньому», - зазначив Дмитро Габінет.

Читайте також: COVID-19: хворих почали приймати ще два медзаклади, бо хмельницька інфекційна - заповнена

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую