ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькій ОДА пояснили, чому коронавірусна статистика міста і області відрізняється

Здоров'я 2899
Є декілька причин, чому коронавірусна статистика міста і області різниться
Є декілька причин, чому коронавірусна статистика міста і області різниться. Фото: vinnitsa.info

Ситуацію пояснив голова Хмельницької ОДА.

Питання про різні статистичні дані, які повідомляє Хмельницька міська рада і Хмельницька обласна державна адміністрація, виникало від початку пандемії вже декілька разів. І часто читачі запитують в редакції: у чому причина різних статистичних даних? Днями, до прикладу, за даними Хмельницької облдержадміністрації, одужавших у Хмельницькому на вечір було менше, аніж за даними міської ради на ранок того ж дня.

Як пояснив голова Хмельницької облдержадміністрації, є декілька причин таких розбіжностей в даних.

«По-перше, Хмельницька обласна державна адміністрація дає статистику в розрізі всієї області, а не окремо взятої території. По-друге, ми подаємо інформацію, яка вже є верифікована, тобто тоді, коли людина офіційно виписана. Якщо людина просто має негативний тест ПЛР – це не означає, що вона вже видужала, тому що діагноз має підтвердити сімейний лікар, якщо людина лікувалася амбулаторно. Потім формується екстрене повідомлення, відповідно до якого інформація оприлюднюється в офіційних джерелах і для ЗМІ», – пояснив Дмитро Габінет.

Він додав, що в телефонному режимі, звісно, посадовці отримують інформацію про одужавши раніше, але оприлюднюють її лише після того, як їм подають офіційну статистику.

Саме тому, зазначив голова ОДА, й бувають розбіжності в даних.

Читайте також: Від ускладнень, спричинених Covid-19, помер прокурор Хмельницької області
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую