ye-logo.v1.2
22 Жовтня, 2020

У Хмельницькому міському перинатальному центрі спалах COVID-19

Здоров'я 2110
Заклад продовжує працювати і приймати породіль
Заклад продовжує працювати і приймати породіль. Фото: ілюстративне pixabay.com

Наразі хворіють17 медпрацівників.

Спалах захворюваності на COVID-19 виявили у Хмельницькому міському перинатальному центрі. Як розповів сьогодні,18 вересня, під час брифінгу голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет, хворі виявлені серед лікарів, медсестер і санітарок.

«Станом на 18 вересня в міському перинатальному центрі захворіло 17 медичних працівників. З них сім лікарів, шість медичних сестер, чотири санітарки, - сказав він. - Ось така ситуація. Заклад працює, але дійсно там є особи, що захворіли».

Хмельницький міський перинатальний центр також визнаний місцем, де прийматимуть пологи у породіль, інфікованих коронавірусом. Однак, як зазначив голова ОДА, наразі браку кадрів у закладі немає.

«Звичайно, в контексті нестачі кадрів будемо робити все, щоб залучити людей з інших лікувальних закладів. Поки що ця ситуація не розглядається. Є можливість внутрішніх резервів і перенаправлення згідно з наказами відповідних головних лікарів», - додав Дмитро Габінет.

Наразі загальна кількість випадків коронавірусної інфекції COVID-19 в Хмельницькій області сягла 4593-х. Є ще два нових летальних випадки, пов’язані з коронавірусною інфекцією. Померли двоє чоловіків з Хмельницького 73-х та 76-ти років, які лікувалися в Хмельницькій інфекційній лікарні. Тобто, загальна кількість осіб, які померли від COVID-19 в області сягла 96-ти осіб.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую