ye-logo.v1.2

Від ожиріння страждає кожен шостий мешканець Хмельниччини

Здоров'я 1907
44,2% населення Хмельниччини має нормальну вагу тіла
44,2% населення Хмельниччини має нормальну вагу тіла. Фото: ілюстративне pixabay.com

А більше половини мають надлишкову масу.

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, що проводиться органами державної статистики, лише 44,2% населення Хмельниччини має нормальну вагу тіла. Більше половини (55%) мають надлишкову масу, серед яких кожен шостий мешканець (17,2%) області взагалі страждає від ожиріння. Про це повідомляють у Головному управлінні статистики області.

«Щодо регіонів країни, то найбільше повних людей мешкає на Чернігівщині – там 62,9% осіб страждають від зайвої ваги. Водночас понижену масу тіла мають майже 1,2% населення країни, найменше (0,2%) – у Херсонській та Чернівецькій областях, найбільше (2,2%) – у Дніпропетровській», йдеться у повідомленні.

У середньому по країні більше третини чоловіків старше 18 років та майже чверть жінок цього ж віку хоча б раз на тиждень займаються фізкультурою та спортом. На Хмельниччині таким чином намагаються підтримати свою фізичну форму майже третина чоловіків та кожна шоста жінка.

Довідково: У рамках обстеження умов життя домогосподарств досліджуються питання антропометричних даних населення країни та її регіонів, на основі яких визначається «Індекс маси тіла» – відношення ваги людини в кілограмах до квадрату її зросту в метрах. Згідно з нормами, встановленими Всесвітньою організацією охорони здоров'я, маса тіла людини вважається нормальною, якщо цей показник знаходиться в межах 18,5–25,0.

До теми: Комплекс фітнес-вправ для занять вдома (ВІДЕО)

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую