ye-logo.v1.2

В ОДА назвали міста та райони Хмельничини, які є лідерами по захворюваності на COVID-19

Здоров'я 2868
Завантаженість лікарень, які лікують хворих на COVID-19, з врахуванням підозр, становить 60,4 відсотка
Завантаженість лікарень, які лікують хворих на COVID-19, з врахуванням підозр, становить 60,4 відсотка. Фото: ілюстративне pixabay.com

Зокрема, наразі вже підтверджено 5059 випадків захворювання.

На Хмельниччині продовжують підтверджувати нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 2019-nCoV, яка викликає хворобу COVID-19. Зокрема, наразі на в області вже підтверджено 5059 випадків захворювання. Про це сьогодні, 21 вересня, під час брифінгу в Хмельницькій ОДА повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш.

«Загалом за вихідні додалося 383 нових випадки хвороби. А вже сьогодні маємо 17 нових випадків. Одужало за ці вихідні шестеро осіб. Також маємо, на жаль, 4 летальних випадки і вже два сьогодні – померли мешканці Кам’янця-Подільського та Хмельницького. Таким чином наразі зареєстровано 103 летальних випадки від ускладнень, спричинених COVID-19 та 2193 випадки одужань», - каже Роман Примуш.

В розподілі по територіях, то лідерами по кількості захворюваня є Хмельницький (883 випадки), Волочиський район (272 випадки) та Кам’янець-Подільський (218 випадків).

Також, за інформацією Романа Примуша, наразі в області лікуються 2748 осіб. Більшість з них перебувають на амбулаторному лікуванні (2217 осіб), ще 531 особа перебуває на лікуванні в медичних закладах області. 218 осіб мають підозру на COVID-19 і перебувають в лікувальних закладах області. Загалом, завантаженість лікарень з врахуванням підозр становить 60,4 відсотка.

«Динаміка заповнюваності медзакладів хворими на COVID-19 поки не є позитивною. Вона зростає», - зазначив Роман Примуш.

Разом з тим, додав він, з позитивного – це те, що в медзакладах, які лікують хворих з коронавірусною інфекцією, зросла кількість точок підключення до кисню. Зокрема, за минулий тиждень ще 82 точки для постачання кисню під’єднано до ліжок, де лікуються хворі на COVID-19.

«Якщо на 15 серпня було 262 ліжкомісця, під’єднаних до кисню, то наразі таких вже 707, що наразі, з огляду на завантаженість лікарень, цілком достатньо», - каже Роман Примуш.

Читайте також: На Хмельниччині оновили «кольорові» зони карантину.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую